Beykoz Dernekler Birliği ve protokol buluştu

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği yeni yönetimi, ilçe protokolü ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında istişare etti.

Beykoz Dernekler Birliği ve protokol buluştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği yeni Yürütme Kurulu’nun çalışma dönemi başlangıcı nedeniyle ilçe protokolü ile bir araya geldi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa, Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk, Beykoz Dernekler Birliği Dönem Başkanı Bülent Kılıç, Birlik Başkan Yardımcısı Sezayi Biçer ve Birlik Sekreteri Esengül Yılmaz Gül ile birim müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın birer selamlama konuşması yaptı.

Beykoz’da yıkılan okul arazileri hakkında konuşan Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer, yer ile ilgili büyük problemlerin çözüldüğünü ve projeler üzerine çalıştıklarını ve biten projelere dair ihale aşamalarının devam ettiğini ifade etti.

İlçe Sağlık Müdürü Ahmet Emin Çörtük ise yeni yapılacak hastane hakkında bilgiler verdi. 2,5 yıllık bir süreç olduğundan bahseden Çörtük, hastanenin zemin etütünün yapıldığını ve Bakanlığın yatırım programında 2024 için belirlendiğini ve daha sonra ihale sürecinin başlayacağını belirtti.

Beykoz’un 750 yatak kapasiteli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kavuşacağını söyleyen İlçe Sağlık Müdürü Ahmet Emin Çörtük mevcut hastanenin de hizmete devam edeceğini söyledi.

Beykoz’a dair yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar hakkında karşılıklı istişareler edildi.

Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Beykoz Dernekler Birliği ve protokol buluştu
Bizi Takip Edin