Beykoz Devlet Hastanesi’nde 20 yıl teşekkürü

Beykoz Devlet Hastanesi’nde veri giriş elemanı olarak çalışan kadın personele 20. yıl anısına hastane yönetimi tarafından teşekkür belgesi verildi.

Beykoz Devlet Hastanesi'nde 20 yıl teşekkürü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Devlet Hastanesi Konferans Salonu’nda yapılan programa Hastane Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, Başhekim Yardımcısı Numan Gündüz, İdari Hizmetler Müdürü Mustafa Yılmaz, Müdür yardımcıları Mehmet Özgül ve Fahri Aziret katıldı.

Kendilerinin takdirname verme yetkileri olmadığını ancak teşekkür belgesi verebildiklerini ifade eden Başhekim Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, “Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, Verdiğiniz emekleri karşılığında hastanemizde işler yürüyor. Sizlerin gayretleri ve emekleri sonucunda sıkıntısız bir şekilde hizmetlerimizi yürütüyoruz.” dedi.

Başhekim Erdoğdu, “Personel olarak hep beraber elimizi taşın altına koymalıyız ki, hedefe ulaşalım.” ifadelerini kullandı.

İdari Hizmetler Müdürü Mustafa Yılmaz ise toplu sözleşme gereğince 20 yılı tamamlayan 12 personele teşekkür belgesi takdim ettiklerini ifade ederek, 3 diğer personele taraflarınca teşekkür belgesi verilmesinin uygun görüldüğünü söyledi.

Müdür Yılmaz, 20 yılı tamamlayan bayan personele yine sözleşme gereği bir maaş ikramiyenin bu ay içinde ödeneceğini ifade ederek, “Görevini devreden 3 arkadaşa da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Teşekkür belgesi takdiminin ardından personel ve idareciler günü anısına birlikte fotoğraf çektirdi.

Beykoz Devlet Hastanesi’nde 20 yıl teşekkürü
Bizi Takip Edin