Beykoz Devlet Hastanesi'nde intihar girişimi

Boynuna epilepsi hastası olduğunu gösteren bir kart asan 27 yaşındaki İbrahim Akın isimli şahıs, yangın merdiveninden çıkmış olduğu Beykoz Devlet Hastanesi'nin yemekhanesinde intihar teşebbüsünde bulundu.

Olay sırasında Beykoz İtfaiye ekipleri tedbir.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boynuna epilepsi hastası olduğunu gösteren bir kart asan 27 yaşındaki İbrahim Akın isimli şahıs, yangın merdiveninden çıkmış olduğu Beykoz Devlet Hastanesi’nin yemekhanesinde intihar teşebbüsünde bulundu.

Olay sırasında Beykoz İtfaiye ekipleri tedbir amaçlı, şişme yatak açarak güvenlik tedbiri aldı. Yangın merdiveninden hastanenin en üst katına çıkan İbrahim Akın, güvenlik kilidi olmayan bir camdan dışarı çıkıp, hastane yemekhanesinin önüne yürüdü. Burada kendisine müdahale edenleri aşağıya atlamakla tehdit eden Akın, simitçi olduğunu ve Belediye zabıtalarının kendisine simit sattırmadığını ve kendisini tartakladıklarını  söyledi.


 

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticilerinin tüm müdahalelerine rağmen teşebbüsünden vazgeçmeyen İbrahim Akın, borcu olduğunu ve kira ödeyemediğini söyleyerek, kendisini teşebbüsünden vazgeçirmeye çalışanlardan 2000 TL istedi.

Kendisine 2000 TL verilmesinin ardından intihar teşebbüsünden vazgeçen İbrahim Akın’ın geçtiğimiz mart ayında Eskişehir’de de aynı teşebbüste bulunduğu ve orada da 5 katlı bir binanın en üst katına çıkarak aynı ifadeleri kullandığı ortaya çıktı.

İbrahim Akın’ın Pendik’te iki kız kardeşi ve annesi ile yaşadığı tespit edilirken, alkollü olduğu da anlaşıldı. Olay sonrası gözaltına alınan İbrahim Akın, ifadesi alınmak üzere Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Beykoz Devlet Hastanesi'nde intihar girişimi
Bizi Takip Edin