Beykoz doğa yürüyüşü için İETT hattı açıldı

Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve seferlere başlayan D1 Beykoz hattı hafta sonları hizmet veriyor.

Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve seferlere başlayan D1 Beykoz ve D2…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve seferlere başlayan D1 Beykoz hattı hafta sonları hizmet veriyor.

Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve seferlere başlayan D1 Beykoz ve D2 hatları, hafta sonları hizmet veriyor. D1 numaralı Kadıköy / Üsküdar – Polonezköy hattının güzergahı, Kadıköy, Numune Hastanesi, Doğancılar, Altunizade, Ümraniye, Çakmak Köprüsü, Şile Yolu, Çubuklu Evleri, Polonezköy Muhtarlık şeklinde olacak.

İstanbullu doğa severlere müjde. Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve yarın seferlere başlayacak D1 ve D2 hatları, hafta sonları hizmet verecek. İETT’nin doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açtığı ve hafta sonları hizmet verecek iki hattı, hizmete başladı.

D1 Polonezköy – Üsküdar

Yapılan açıklamaya göre,  insanın ruh ve beden sağlığı üzerinde olumlu etkileri olan doğa yürüyüşü (trekking) yapmak isteyen İstanbullular için hizmete aldığı D1 Polonezköy – Üsküdar / Kadıköy ve D2 Beşiktaş – Belgrad Ormanı hatları yaz ayları boyunca hafta sonları sefer yapacak.

Hizmet vermeye başlayan seferler için D1 numaralı Kadıköy / Üsküdar – Polonezköy hattının güzergahı, Kadıköy, Numune Hastanesi, Doğancılar, Altunizade, Ümraniye, Çakmak Köprüsü, Şile Yolu, Çubuklu Evleri, Polonezköy Muhtarlık şeklinde olacak.

D2 numaralı Beşiktaş – Belgrad Ormanları hattı ise Beşiktaş İskele’den hareketle Zincirlikuyu Metrobüs, 4. Levent, Maslak, Hacıosman, Atatürk Arboretumu ve Belgrad Ormanı’ndan geçerek Göktürk’e gidecek.

Söz konusu hatların sefer saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgileri ‘www.iett.istanbul’ adresinde vatandaşların bilgisine sundu.

Beykoz doğa yürüyüşü için İETT hattı açıldı
Bizi Takip Edin