Beykoz ekipleri 67. saatte bir genci daha kurtardı!

Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına katılan Beykoz Belediye Arama Kurtarma ekipleri, depremden 67 saat sonra enkaz altından bir genci daha sağ kurtararak bir mucizeyi gerçekleştirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye, Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremle sarsıldı. İlki 7,7 ikincisi 7,6 büyüklüğündeki deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da büyük yıkıma yol açtı. Zamana karşı yarışın sürdüğü kentlerden umutlandıran haberler de geliyor.

67. SAATTE KURTULDU

Beykoz Belediyesi Arama Kurtarma ekipleri, 29 iş makinesi ve 113 personelle görev yaptıkları Hatay’da depremin 67. saatinde bir genci daha sağ olarak enkazdan çıkardı.

Genci çıkaran ekiplere, çevredekiler de alkışlarla destek oldu. Depremden 67 saat sonra enkazdan kurtarılan genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

“ŞÜKÜRLER OLSUN”

Beykoz Belediye Başkanı, belediye ekiplerinin gencin kurtarıldığı anları saniye saniye paylaşarak, “Bunun adı mucize! Edilen dualar karşılık buluyor, tüm illerde ekiplerin canla başla mücadelesinden mucize dolu haberler geliyor. Hatay’daki arama-kurtarma ekibimiz depremin 67. saatinde bir gencimize daha sağ salim ulaştı. Şükürler olsun.” dedi.

.

.

 

Beykoz ekipleri 67. saatte bir genci daha kurtardı!
Bizi Takip Edin