Beykoz esnafına zeytin ağacı harekatı!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı yine bir ilki gerçekleştirerek aynı anda 45 mahalle esnafını ziyaret edip zeytin ağacı fidesi hediye etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı yine bir ilki gerçekleştirerek aynı anda 45 mahalle esnafını ziyaret edip zeytin ağacı fidesi hediye etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken önemli bir çalışmaya imza atarak aynı anda Beykoz’un 45 mahallesine adeta çıkarma yaptı.  Esnafa 5 bin zeytin fidesi hediye eden teşkilat mensupları, bol ve bereketli kazanç temennisinde bulundu.

Rüzgarlıbahçe AK Parti Lojistik Merkezi’nde buluşularak gerçekleştirilen programa AK Parti İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ayberk Cengiz, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ilçe yöneticileri, meclis üyesi adayları, kadın ve gençlik kolları ile mahalle teşkilatlarının yer aldığı yaklaşık 250 teşkilat mensubu katıldı.

Hanefi Dilmaç: 250 teşkilat mensubu ile yine bir ilki gerçekleştirdik

Mahallelere dağılmadan önce kısa bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Beykoz’da yaklaşık 250 teşkilat mensubu kardeşimiz ile birlikte yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Beykoz’un tüm mahallelerinde aynı anda, bolluğun ve bereketin simgesi olan Zeytin Ağacı fidesi ile esnafımızı ziyaret edeceğiz. Kendilerine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek bol ve bereketli kazanç temennisinde bulunacağız.” ifadelerini kulandı.

Aday Tanıtım ve Proje Lansmanı’na davet

İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın yapmış olduğu kısa konuşmasının ardından teşkilat mensupları gruplar halinde mahallelere dağıldı. Esnafa zeytin ağacı fidesi hediye edilirken, 4 Mart Pazartesi akşamı saat 19:00’da R. Şahin Koktürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek “Aday Tanıtım Ve Proje Lansmanı”na da davet edildi.

Beykoz esnafına zeytin ağacı harekatı!
Bizi Takip Edin