Beykoz fırtınalar estirmeye devam ediyor

Beykoz Belediyesi Continental Bisiklet Takımı, “100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Turu” (1-5 Ağustos)’nda zirvedeki yerini korudu. Şampiyonluk hedefiyle yarışta fırtınalar estiren takım turun 3. Etabını da birinci sırada tamamladı.

Beykoz fırtınalar estirmeye devam ediyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından, Cumhuriyetin 100. yılı onuruna Sivas’tan Ankara’ya düzenlenen 784 kilometrelik uluslararası “100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Turu”nda şampiyonluk heyecanı sürüyor.

Cumhuriyet coşkusuyla, yurt içi ve yurt dışından 16 takım ve 100 sporcunun mücadele ettiği yarışın 3. etabı da çekişmeli anlara sahne oldu.

Beykoz Belediyesi Continental, Havza Atatürk Evi ve Samsun şehir merkezi arasında koşulan 135,2 km’lik 3. etabı takım halinde birinci tamamlayarak turdaki üstünlüğünü korudu.

PARASHCHAK 1.’LİK KÜRSÜSÜNE ÇIKTI

Takımın yıldız sporcularından Yaroslav Parashchak, 3,18’lik derecesiyle 1.lik kürsüsüne çıkarken,  Maximilian Stedman 3.18’lik derecesiyle yarışı 3. sırada tamamladı.  3. etabın genel klasman birinci ise Maximilian Stedman oldu.

Halil İbrahim Doğan ise takım birinciliğine 3,19’luk derecesiyle katkı sağladı.

Cumhuriyet yolunda tarihi ve doğal güzelliklerin eşlik ettiği “100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Turu” 4 Ağustos Cuma günü Samsun Şehir Merkezi ve Çorum arasında koşulacak 170 km’lik 4. Etapla devam edecek.

5 Ağustos Cumartesi günü tamamlanacak turda dereceye giren takım ve sporcular madalya ve çeşitli miktarlarda para ödülünün sahibi olacak.

Beykoz fırtınalar estirmeye devam ediyor
Bizi Takip Edin