Beykoz futbolcularından hakeme ilginç protesto!

Beykoz Paşabahçe U15 futbolcuları Beylerbeyi ile karşılaştıkları şampiyonluk maçında hatalı karar verdiğini öne sürdükleri hakemleri protesto ederek 2 dakika oturma eylemi yaptı.
  • 18.03.2023 00:00:00

Paşabahçe Spor Kulübü ve Beylerbeyi 1911 Futbol Kulübü bugün saat 11.30’da oynanan U15/B Ligi 34. Grup 12. Hafta maçında Beylerbeyi 75. Yıl Stadı’nda karşı karşıya geldi.

KRİTİK MAÇ

Gol atan takımının şampiyon olacağı kritik maçın son iki dakikasında Paşabahçe U15 futbolcuları hatalı karar verildiğini öne sürdükleri hakemi oturma eylemi yaparak protesto etti.

HAKSIZ YERE 2 OYUNCUYA KIRMIZI KART

İlk yarı 0-0 devam eden maçta, en soldaki hakem 70 metre uzağındaki Paşabahçe oyuncularının küfür ettiğini iddia ederek kırmızı kart verdi ve oyundan attı.

70 METRE MESAFE

Beykoz Güncel Haber’e konuşan Paşabahçe Spor Kulübü Altyapı Sorumlusu Aşkın Karadeniz, haksız bir penaltı verildiğini; Futbolcularının hiçbir şekilde küfür etmediklerini ve yan hakem ile futbolcunun arasında 70 metre mesafe olduğunu vurguladı.

Karadeniz, “Saha içinde çocuklar olduğunu için başka bir tepki veremediğimiz için hakeme karşı olan tepkimizi oturarak gösterdik.” dedi.

HAKEM PAŞABAHÇE HOCALARINI DA ATTI

Rakip takım ile hiçbir şekilde sorun yaşamadıklarının altını çizen Karadeniz, hakeme bunun şampiyonluk maçı olduğunu ve basit kararların verilemeyeceğini söylemesinin ardından antrenörlerin ve kendisinin de oyundan atıldığını belirtti.

Paşabahçe Spor Kulübü mücadeleden 3-0 mağlup ayrıldı.

.

.

İlgili Haberler