Beykoz Gençlik Meclisi 1 Mayıs'ı 3. Köprü inşaatında kutladı

Beykoz Gençlik Meclisi üyeleri Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde çalışan işçileri ziyaret etti. 

Kurulduğu ilk günden bu yana Recep Yaman başkanlığında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Beykoz Gençlik Meclisi, 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Beykoz Gençlik Meclisi üyeleri Yavuz Sultan Selim Köprüsü‘nde çalışan işçileri ziyaret etti. 

Kurulduğu ilk günden bu yana Recep Yaman başkanlığında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Beykoz Gençlik Meclisiİstanbul‘da faaliyetleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

29 Mayıs 2013 tarihinde dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından temeli atılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü‘nün Poyrazköy ayağında çalışan işçileri Beykoz Kent Konseyi’ne bağlı Gençlik Meclisi üyeleri ziyaret etti. 

Ziyaret edilen işçilere Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu‘nun selamlarını ileten Gençlik Meclisi üyeleri birde işçilere karanfil hediye ettiler. 

Çalışanlar tarafından çok samimi bir şekilde karşılanan Gençlik Meclisi üyeleri çalışma şartlarıyla ilgili de bilgi aldı. Çalışmalar tüm hızıyla devam ederken bir işçinin, ‘15 yıldır inşaatlarda çalışıyorum. İlk defa İşçi Bayramı’nda hatırlanıyoruz. Çok gururlandım‘ demesi dikkat çekti.

Yaklaşık 3 saat süren ziyaret boyunca BozhaneRiva ve Poyrazköy üzerinde devam eden çalışmalar incelendi. Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Beykoz Gençlik Meclisi Başkanı Recep YamanBeykoz’da Gençlik Meclisi’nin varlığını bilmeyen hiçbir vatandaşımız kalmasın istiyoruz diyerek şunları söyledi: ‘Bundan üç ay önce göreve geldik. Hamd olsun Beykoz’da ve İstanbul’da ses getirecek dikkat çekecek çalışmalar yapıyoruz. Şu anda Belediye Başkanımızı Lise gençliğimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. 14 Mayıs’ta Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapacağımız final programının ardından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Beykoz Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştireceğimiz ‘Gençlik Şöleni’ ile taçlandırmayı hedefliyoruz. Ben daha önce söz verilen her yerde söylediğim şeyi tekrarlamak istiyorum. Bizlerden Beykoz gençliğinden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e ve Kent Konseyi Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu’na teşekkür ediyorum.

Beykoz Gençlik Meclisi 1 Mayıs'ı 3. Köprü inşaatında kutladı
Bizi Takip Edin