Beykoz Göksu'da 3 hektar arazi kül oldu

Beykoz Göksu Evleri'nin bulunduğu alanın yakınında çıkan yangın, itfaiye ekipleri ve helikopterin müdahalesiyle söndürüldü.

Yangın saat 17.00 sıralarında Göksu Evleri'nin yakınındaki ormanlık alanda başladı. İhbar üzerine Beykoz, Kavacık, Şile, Alemda

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Göksu Evleri’nin bulunduğu alanın yakınında çıkan yangın, itfaiye ekipleri ve helikopterin müdahalesiyle söndürüldü.

Yangın saat 17.00 sıralarında Göksu Evleri’nin yakınındaki ormanlık alanda başladı. İhbar üzerine Beykoz, Kavacık, Şile, Alemdağ, Sultanbeyli, Bahçeköy, Üsküdar ve İstanbul Merkez itfaiye ekipleri, söndürme helikopteri, İGDAŞ, BEDAŞ ve polis ekipleri bölgeye sevk edildi. Yangının sirayet etme ihtimaline karşı Göksu Evleri’nde tahliye hazırlığı da dahil gerekli önlemlerin alındığı öğrenildi.

Ormanlık alandaki yangın, itfaiye ekipleri ve helikopterin müdahalesiyle, daha fazla büyümeden söndürüldü. 3 hektarlık alanın küle döndüğü öğrenildi.

TİNERCİLER Mİ YAKTI?

Bu arada, itfaiyeciler, yanan ormanlık alanda yerde 3-4 adet bali poşeti ile bali tüplerine rastladı. O nokta, güvenlik şeridi çekilerek bulunan bali poşetleri ve tüpler incelemeye alındı.   
Yangının tinerciler tarafından çıkarıldığı ihtimali üzerinde duruluyor.

Beykoz Göksu'da 3 hektar arazi kül oldu
Bizi Takip Edin