Beykoz Gümüşsuyu Restoran’ın mütevazi misafiri!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gümüşsuyu Restoran’da ‘araçla girilemez’ uyarısını dikkate alarak, kendisini tanıtmadan aracını başka otoparka çekti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gümüşsuyu Restoran’da ‘araçla girilemez’ uyarısını dikkate alarak, kendisini tanıtmadan aracını başka otoparka çekti.

CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, kimlik kontrolü yapmak isteyen polis memuruna hakaretler savurarak yoluna devam etmesi kamuoyunun gündemine oturmuştu. Paylaşılan bu görüntülerin üzerine Ramazan Aksu adlı bir vatandaşın Beykoz’da Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile ilgili şahit olduğu olayı yazdı.

https://www.youtube.com/watch?v=9r_B82a0QMA***

Kurban Bayramı’nın son günü Beykoz Belediyesi’nin işlettiği Gümüşsuyu Restoran’a giden Ramazan Aksu adlı kullanıcı, kahvaltı yaptıktan sonra tesisten çıktı. Aksu, tesis çıkışında Bakan Mustafa Varank’ı gördü. Kendi kullandığı araç ile tesise kahvaltı yapmak için giriş yapmaya çalışan Varank’ı, kapıdaki kadın güvenlik tanımadı ve tesis içerisine araç alınmadığını iletti.

KENDİSİNİ TANITMADI, ARAÇSIZ GİRDİ

Bunun üzerine Bakan Varank, kendisini tanıtmadı, ailesini de kapı önünde indirdi. Aracını yolun karşısındaki otoparka bırakan Bakan Varank, sonrasında ailesinin yanına geri döndü. Tüm bu anlara şahitlik ettiğini dile getirirken bir vatandaşın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı. Bakan Varank'ın bu tavrı kullanıcıların takdirini topladı.

“SAYIN BAKANIMIZ TÜM MÜŞTERİLERİMİZ GİBİ HİZMET ALMIŞTIR”

Sosyal medyada yaşanan bilgi kirliliği üzerine Beykoz Belediye bir açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada; “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank, 22 Temmuz’da ailesiyle Gümüşsuyu Restoran’a gelmiştir. Güvenlik görevlimizin içeriye araç alınmadığını hatırlatması üzerine aracını restoran karşısındaki İSPARK’a park etmiştir. Sonradan güvenlik kamerası görüntülerinden gördüğümüz üzere restorana yaya olarak geri dönen ve tüm bu süreçte kendisini tanıtmayan, geleceğini önceden haber vermeyen Sayın Bakanımız ve ailesi tüm müşterilerimiz gibi hizmet almıştır.” denildi.

Beykoz Gümüşsuyu Restoran’ın mütevazi misafiri!
Bizi Takip Edin