Beykoz Güncel Haber artık BİP ve Telegram’da

Beykoz’a dair son dakika haberlerini, önemli gelişmeleri kaçırmak gibi bir fırsatınız olmayacak artık. Çünkü Beykoz Güncel artık BİP ve Telegram’a katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’a dair son dakika haberlerini, önemli gelişmeleri kaçırmak gibi bir fırsatınız olmayacak artık. Çünkü Beykoz Güncel artık BİP ve Telegram’a katıldı. 

Beykoz’a dair son dakika haberlerini, önemli gelişmeleri kaçırmak gibi bir fırsatınız olmayacak artık. Çünkü Beykoz Güncel artık BİP ve Telegram’a katıldı. Ücretsiz abone olabileceğiniz BİP ve Telegram kanallarında Beykoz gündeminden seçtiğimiz haberleri her gün cep telefonunuza mesaj olarak alabilirsiniz.

Dijital çağın sunduğu bütün imkânları en iyi şekilde kullanan ve habercilik alanına kendine has üslubu ile yeni bir haber dili sunan Beykoz Güncel Haber, Beykoz’a dair gelişmeleri, son dakika haberlerini ve öne çıkan başlıkları anında takipçilerine aktarıyor.

BİP ve Telegram uygulamalarından Beykoz’a dair gelişmelerden takipçilerini anında haberdar eden Beykoz Güncel Haber kanalına abonelik ücretsizdir.

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını sonrasında artık günlük yaşamın bir parçası haline gelen dijital dünyada ve sosyal medya platformlarında Beykoz Güncel Haber’i takip edip Beykoz gündeminden uzak kalmayın.

‘Beykoz Güncel Haber’ şimdi BİP ve Telegram’da

Sizler de Beykoz Güncel Haber’i BİP ve Telegram’dan takip edebilirsiniz.

Beykoz Güncel Haber BİP için TIKLAYINIZ >>>

Beykoz Güncel Haber Telegram için TIKLAYINIZ >>>

İşte abonelik için yapmanız gerekenler:

1- Cep telefonunuzda Telegram uygulaması bulunmalı. Uygulamayı telefonunuzun özelliğine göre Apple Store ya da Google Play’den indirebilirsiniz

2- Beykoz Güncel Haber’in BİP ve Telegram Kanalına abone olmak için tıklayın ve kanala katılın.

Artık Beykoz Güncel Haber, BİP ve Telegram kanalına abonesiniz. Beykoz gündeminden sizin için seçtiğimiz haberler her gün cep telefonunuza mesaj olarak gelecek.

Aboneliği nasıl sonlandırabilirsiniz?

Beykoz Güncel Haber BİP ve Telegram kanalından istediğiniz an ayrılıp aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Beykoz Güncel Haber artık BİP ve Telegram’da
Bizi Takip Edin