Beykoz Halk Eğitim yıl sonu sergisine hazır

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda Beykoz Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri “Hayat Boyut Öğrenme Haftası” kapsamında düzenlenen yılsonu sergisine hazır.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda Beykoz Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında düzenlenen yıl sonu sergisine hazır. 

Beykoz Halk Eğitim Merkezi, ilk etapta üç kişiye okuma yazma ve üç kişiye dikiş kursu vermesi ile başladığı süreçte günümüzde birçok farklı branşta yüzlerce kursiyerler yetiştirir hale geldi.

ÜÇ KATEGORİDE

Pandemi sürecini en az etkilenecek şekilde ve en verimli geçirmeye çalışan Beykoz Halk Eğitimi Merkezi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinasyonunda gerçekleşecek olan sergi ve Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliklerine, üç kategoride katılacak.

3-4 HAZİRAN SERGİ AÇILIŞI 

3-4 Haziran günleri 10.00-17.00 saatleri arası Nev Çarşı Alışveriş Merkezinde kursiyerler hünerlerini sergileyecek. 7 Haziran günü ise usta öğrenciler ve kursiyerler bir yılın bilgi birikiminin karşılı olan belgelerini alacak.

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Okul Aile Birliği Yönetimi, kurumun sıkıntılı pandemi sürecini rahat geçirebilmesi için elinden geleni yapmaya gayret göstererek, eğitimlerin kısa süreli durduğu zamanlarda kurumun fiziki güzelleşmesine katkı koyarken, eğitimlerin devam ettiği süreçte ise koşulsuz Kurumun, Mustafa Mamur Müdürlüğündeki Yöneticileri, Öğretmenleri, Kursiyerleri ve Çalışanlarının en iyi performans göstermelerine katkı sunmaya çalıştı.

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi’nin Okul Aile Birliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesinde Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında, El Sanatları Teknolojisi, Müzik ve Gösteri Eğitimi, Sanat ve Tasarım, Yabancı diller gibi branşların birçoğunu gerçekleştirdiklerini ve etkinliğe katılacak olmaktan büyük gurur duyduklarını belirtti.

Yapılan açıklamada, “Broşürde belirtilen etkinliklere Beykoz Halk Eğitimi Merkezi, adı geçen tarihlerde katılım gösterecek. Okul Aile Birliği olarak, Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliklerine zamanı müsait olan vatandaşları aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.” ifadelerine yer verildi.

 

Beykoz Halk Eğitim yıl sonu sergisine hazır
Bizi Takip Edin