Beykoz halkı 7 Mayıs’ta gereken cevabı verecek!

Beykoz halkı 7 Mayıs’ta gereken cevabı verecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 7 Mayıs Pazar günü “Yüzyılın Mitingi” sloganıyla Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek İstanbul Mitingi’ne hazırlanıyor.

AK Parti'nin İstanbul'daki Yüzyılın Mitingi

AK Parti’nin miting için ilk etapta Yenikapı Meydanı’nı planladığı ancak İBB’nin 5 Mayıs akşamı Yenikapı’da festival programı düzenleyerek dev mitingi engelleme oyununa giriştiği belirtildi.

AK Parti'nin İstanbul'daki Yüzyılın Mitingi

Buna karşılık, “Yüzyılın Mitingi” için Yenikapı Meydanı’ndan daha büyük olan Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi seçildi.

Beykoz halkı 7 Mayıs'ta gereken cevabı verecek!

Bugüne kadar Yenikapı’da düzenlenen mitinglere gemilerle katılan Beykoz halkı da İBB’nin engelleme girişimi nedeniyle Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’ne gerçekleştirilecek dev mitinge otobüslerle katılım sağlayacak.

AK Parti'nin İstanbul'daki Yüzyılın Mitingi

7 Mayıs saat 16.00’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek miting için Beykoz’da mahalle merkezlerinden saat 13.30’da araçlar kaldırılacak.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe

YENİKAPI MİTİNGİNE İBB ENGELİ

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe konuya dair, “6 ve 7 Mayıs’ta İstanbul’da miting olunacağı biliniyor. Buralar seçim kurulu tarafından miting alanı olarak ilan edildi. Hiçbir organizasyona 2 saatte hazırlanılmaz. Özellikle AK Parti’nin Yenikapı’da miting yapmasını engellemek için mi 5 Mayıs gecesine kadar oraya festival programı koydunuz? Geçen yıl bu programları Topkapı’da yapmışsınız niçin bu yıl oraya aldınız? Niçin 5 Mayıs gecesine kadar bunu koydunuz? AK Parti’nin orada miting hazırlığı yapmasını engellemek, sıkıştırmak, tek güne indirmek ya da saatlere indirmek için bunu yaptınız. Böyle bir bakış açımız var böyle bir değerlendirmemiz var böyle bir şüphemiz var.” şeklinde konuştu

AK Parti'nin İstanbul'daki Yüzyılın Mitingi

“ART NİYET SEZİLİYOR”

Kabaktepe, “Buna dair gerekli açıklamaları yapın diye 1 haftadır söylüyoruz. Henüz bir açıklama gelmedi. Geldiyse de ben duymadım. Biz hakikatin peşindeyiz onlar gibi algının manipülasyonun peşinde değiliz ama bu soruyu sormak hakkımız. Ben aramak zorunda değilim sormak zorunda değilim. Demokrasiye saygı gereği o zaman Maltepe’ye de bir tane festival koysalardı. Burada bir art niyet seziliyor. Olup olmadıklarını kendileri açıklasın.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

“CUMHURBAŞKANIMIZIN İSTANBULLUYLA BULUŞMASINI BASİT OYUNLARLA ENGELLEME ŞANSI YOK”

Osman Nuri Kabaktepe, “Şunu her zaman söylüyoruz: AK Parti’nin sevdasını Cumhurbaşkanımıza olan aşkımızı İstanbulluyla buluşmalarını böyle basit oyunlarla engelleme şansı yok. Biz gerekirse denizin üzerinde de toplanır o mitingi yaparız. 1 haftadır açıklama yapmadıkları için bilerek yaptıkları bir şeydir.” diye ekledi.

AK Parti'nin İstanbul'daki Yüzyılın Mitingi

“BEYKOZLULAR 7 MAYIS’TA GEREKEN CEVABI VERECEK”

AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise “İstanbul’umuzda milyonluk miting yapacağız. Beykozlu kardeşlerimizde de bu heyecan var. İnsanlar miting alanına sığmayacak. İBB’nin katılımın düşük olması için yaptığı bu engelleme oyunu eminim katılımın daha da artmasına vesile olacak. 7 Mayıs’ta Recep Tayyip Erdoğan 14 Mayıs’ın galibidir işaretini vereceğiz. On binlerce Beykozlu o gün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacak. Mahalle merkezlerinden saat 13.30’da araçlarımız hareket edecek. İBB’nin engelleme girişimine inat Tüm Beykoz halkını dev mitinge davet ediyorum. 7 Mayıs’ta Beykozlular ve İstanbullular, İBB’ye gereken cevabı verecek. Şimdiden orayı dolduracak kardeşlerimize teşekkür ederim.” dedi.

.

.

Beykoz halkı 7 Mayıs’ta gereken cevabı verecek!
Bizi Takip Edin