Beykoz halkı dikkat… Yaz tarifesi başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, yaz tarifesinin 4 Haziran- 16 Eylül tarihleri arasında geçerli olacağı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, yaz tarifesinin 4 Haziran- 16 Eylül tarihleri arasında g

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, yaz tarifesinin 4 Haziran- 16 Eylül tarihleri arasında geçerli olacağı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, yaz tarifesinin 4 Haziran- 16 Eylül tarihleri arasında geçerli olacağı, merkez hatlarda ramazan ayında başlayan geç sefer uygulamasının, yaz döneminde de aynı şekilde devam edeceği belirtildi.

İstinye – Çubuklu hattında süre ve fiyat avantajı

Şehir Hatları’nın 8 dakikada iki yaka arasında kolay ulaşım sağladığı ve binlerce vatandaşa hizmet ettiği İstinye – Çubuklu arabalı vapur seferleri hafta içi ve Cumartesi tarifesinde 100, pazar ve tatil günlerinde karşılıklı 76 seferle yolcularına süre ve fiyat avantajı sağlıyor.

Poyrazköy seferleri 18 Haziran’da başlıyor

Boğaz’da Karadeniz ve Marmara’nın kesiştiği son noktalardan Poyrazköy seferleri, 18 Haziran- 26 Ağustos tarihleri arasında, yaz tarifesiyle yapılan Sedef Adası seferleri ise Bostancı’dan kalkıp Büyükada’da ücretsiz aktarmalı olarak sağlanacak. Her iki tatil yerine seferler her gün 2 gidiş – 2 dönüş şeklinde yapılacak.

Yaz yoğunluğu dikkate alınarak başlatılan hatlardan Beşiktaş – Adalar hattında, Burgazada – Kınalıada – Beşiktaş seferleri Kadıköy uğramalı, Beşiktaş iskelesinden kalkışlarda ise Kadıköy’e uğramadan gerçekleştirilecek. Yine aynı şekilde Büyükada – Heybeliada – Beşiktaş güzergahında Kadıköy’e uğrarken, Beşiktaş – Heybeliada – Büyükada hattında Kadıköy’e uğramadan direkt devam edecek.

Bostancı’dan Anadolu Kavağı’na ‘Mehtap Turları”

Yaz sezonuyla Boğaziçi Turlarından ‘Nostaljik Tur’ her gün 10.35 ve 13.35, ‘Kısa Boğaz Turu’ 14.30 Eminönü’nden hareket edecek.  Şehir Hatları’nın klasiği haline gelen yaz akşamlarının nostaljisi ‘Mehtap Turları’nın da 9 Haziran-15 Eylül’de, her cumartesi Bostancı’dan Anadolu Kavağı’na uzanacağı ifade edildi.

2018 Yaz Tarifesiyle ilgili ayrıntılı bilgiye, Alo 153 Beyaz Masa’dan ve www.sehirhatlari.istanbul web adresinden ulaşılabilir. 

Beykoz halkı dikkat… Yaz tarifesi başladı!
Bizi Takip Edin