Beykoz halkı her şeyin en güzeline layık

Her şey karışık, bir birine girmiş, neyi tutsan elinde kalıyor…

Biz ne kadar güçlü bir ülkeyiz ki bu kadar satılmış itlerin pazarından sağlam çıkabildik. 15 Temmuz gecesi ve geçen üç ay unutulacak…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her şey karışık, bir birine girmiş, neyi tutsan elinde kalıyor…

Biz ne kadar güçlü bir ülkeyiz ki bu kadar satılmış itlerin pazarından sağlam çıkabildik. 15 Temmuz gecesi ve geçen üç ay unutulacak gibi değil. Daha çok uzun yıllar belleklerden çıkmayacak ve çıkmamalı.

Bu ay AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi’mizin gündemi 15 Temmuz olunca biraz daha fazla görüntü bulabilmek ve danışmayı daha maneviyatla yapabilmek için resimleri ve videoları gezince o geceyi an an tekrar yaşadım. Her kareyi hayretler içinde seyrettim ve biz siyasetçiler bu millet için yapılacakları bir kez daha gözden geçirip, bütün imkânları bu halkın lehine kullanmaları gerektiğini düşünüyorum. 

Beykoz halkı her şeyin en iyisini hak ediyor…

Söyle bir hafızalarımızı karıştıralım; Yerel seçimlerde İstanbul’da kaybetti gözüyle bakılırken muhalefetin Beykoz’da bitti bu iş dediği anda ezici bir farkla belediyeyi AK Parti kadrolarına teslim etti.

Haziran seçimlerinde oyunu en az düşüren ilçe Beykoz…

Kasım seçimlerinde oyunu en fazla yükselten ilçe Beykoz…

15 Temmuz’da ilk mesajı çekerek en çabuk organize olan ve gece yarısı olmadan Beykoz’da tankları ele geçiren köprünün trafiğini açan Beykoz halkı acaba neyi hak etmiyor…

Evet bu Beykoz halkı her şeyin en güzeline en iyisine layık ve hak ediyor.

Birçok bölgede marketler ve bankamatiklerde kuyruk oluşurken Beykoz’da ki kuyruk Fatih Köprüsü’nde otobandaydı.

Etrafı duvarlarla çevrili sitelerden çıkamayanlara yakışanların daha fazlası gecekondu bölgesi olarak bakılan fakat şehit ve gazi olmak için yarışan gerçek Beykozluya tapuda yakışır imarın en güzeli de yakışır.

Bürokrasinin içinde at iziyle it izinin bir birine karıştığı bir ortamda kanını ve canını hiç çekinmeden bu it izlerini yok etmek için feda eden bu Beykozluya her şey yakışır.

Belediye seçimlerinde verdiğimiz sözleri unutmadan yolumuza devam etmeliyiz. Dün söyledik fakat yanlış söylemiştik diye bir şey yok. Dün söylenen sözlere göre bu insanlar oy verdiyse sende sözünün karşılığını vereceksin. Oy veren nasıl oyunu geri alamıyorsa sende sözünü yemeyeceksin.

Oy aldıktan sonra arkasından dua almak oydan da önemlidir.

Bunları niye yazdım aklıma geldi yazayım dedim. Sözlerin unutulduğu bir dönem gibi geldi bana. Hiç olmazsa yazılanlar kalır diye düşünüyorum.

En güzeli hak eden Beykozlunun hak ettiğini aldığı bir Beykoz olarak görmek temennisiyle kalın sağlıcakla..

Beykoz halkı her şeyin en güzeline layık
Bizi Takip Edin