Beykoz halkının beklediği müjdeli haber geldi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Beykozluların uzun zamandır beklediği müjdeli haberi duyurdu.
  • 9.05.2023 00:00:00

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Beykoz’daki mevcut hastanenin yetersiz kalmasından dolayı yapılacak yeni hastane hakkında müjdeli haber verdi.

20 HAZİRAN’DA İHALESİ YAPILIYOR

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç tarafından yakından takip edilen ve görüşmeleri yürütülen Beykoz Devlet Hastanesi’nin ihalesinin 20 Haziran’da yapılacağı müjdelendi.

BEYKOZ DEVLET HASTANESİ İNŞAATI BAŞLIYOR

BEYKOZ DEVLET HASTANESİ İNŞAATI BAŞLIYOR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Beykoz Devlet Hastanesi’nin inşaatın kısa sürede başlanacağını ve yeni Beykoz Devlet Hastanesi’nin, çocuk, kadın doğum, onkoloji, KVC, ortopedi ve nöroloji hastanelerini de içereceğinin bilgisini verdi.

BEYKOZ DEVLET HASTANESİ İNŞAATI BAŞLIYOR

YENİ HASTANENİN YERİ BELLİ OLDU

Şahinkaya’da 125 bin metrekare kapalı alana sahip olacak Beykoz Devlet Hastanesi, 500 yatak kapasiteli, 200 poliklinik, 22 ameliyathane, 90’ı yenidoğan olmak üzere 139 yoğun bakım yatak sayısı, 14 yetişkin ve çocuk diyaliz yataklı olacak.

Beykoz halkının beklediği müjdeli haber geldi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastanenin bugünden hayırlı olmasını diledi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Çok beklenilen bir haberdi. Sağlık Bakanımız öncülüğünde yürüttüğümüz yoğun çalışma sonucu Beykoz yeni bir devlet hastanesine kavuşuyor. Bu güzel haber için Sn. Bakanımıza ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Beykoz’umuza hayırlı olsun.” dedi.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Yeni Beykoz Devlet Hastanemiz hayırlı olsun..Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

.

.

İlgili Haberler

Beykoz kitabı ödül aldı!
  • 29.06.2023 00:00:00