Beykoz için inandığımız yolda hep beraber yürüyeceğiz!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, hafta sonu gerçekleştirilen kongre sonrası teşekkür mesajı yayınladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, hafta sonu gerçekleştirilen kongre sonrası teşekkür mesajı yayınladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, hafta sonu gerçekleştirilen 7’inci olağan kongre sonrası “Aynı aşkla Beykoz için inandığımız yolda yürüyoruz” ifadeleriyle teşekkür mesajı yayınladı.

Dilmaç kongre sonrası yayınladığı ilk mesajında şunları söyledi;

AYNI AŞKLA BEYKOZ İÇİN İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜYORUZ…

İstanbul’un incisi Beykoz’da AK Parti İlçe Başkanlığımızın 7’inci olağan kongresini başarıyla tamamladık.

Cumhurbaşkanımızın takdiriyle görevimize devam etmek için, gönüldaşlarımızın teveccühünü kazandık. Beykoz için inandığı yolda yürüyen güçlü teşkilatımızla yeni bir dönemi başlatmak için yola çıkıyoruz. 

Bizi bu göreve layık görerek, bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan kıymetli büyüklerimize, dostlarımıza, dava arkadaşlarımıza minnettarlığımı özellikle belirtmek istiyorum. Kongremize katılımlarıyla bizleri onurlandıran;

AK Parti Genel Başkanvekilimiz Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a,

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Fatma Betül Sayan Kaya’ya,

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz’e,

AK Parti İstanbul milletvekillerimiz Sayın Belma Satır, Sayın Hasan Turan, Sayın İsmet Uçma ve Sayın Mustafa Ataş’a,

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Sayın Bayram Şenocak’a,  

Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın’a ve

MHP Beykoz İlçe Başkanı Sayın Oğuzhan Karaman’a şükranlarımızı sunuyorum.

Ve elbette en büyük teşekkürü bizleri her zaman olduğu gibi yine yalnız bırakmayan ve daima güçlü kılan teşkilat mensuplarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her kongre partimizde yenilenmeyi de getirir. Bu nedenle yönetim kurulunda bayrağı devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar sundukları katkı için teşekkür ederken, yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum.

Dünyanın kritik ve olağanüstü günleri yaşadığı dönemde, ülkemizin ve milletimizin refah ve huzuru için canla başla çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, altyapıdan eğitimden, savunma sanayisinden sosyal projelere varıncaya kadar birçok alanda rekorlara imza atan AK Parti, halkımızın teveccühüyle her geçen gün gücünü artırmaktadır. AK parti, bu milletin bin yıllık kutsal yolculuğunun gönüllü neferi olanların tek ses tek nefes düsturuyla biraraya geldiği yuvanın adıdır.

Milletin hizmetkarı olmak için yürüdüğümüz bu kutlu yolda, Beykoz’daki her gönüldaşımızla birlikte canı gönülden hizmet etmeye devam edeceğiz. Hükümetimizin, belediyemizin projelerini hayata geçirmesi için destek verirken, vatandaşlarımızın talep ve beklentilerinin de takipçisi olmayı sürdüreceğiz.  

Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023 yılı hedeflerine erişerek 2053 ve 2071 vizyonlarına ülkemizi hazır hale getirmek için inandığımız yolda hep beraber yürüyeceğiz.   Bu amaçla teşkilatımızın tüm kademelerinde, toplumun her kesiminden isimleri görevlendiriyoruz.

Beykoz’un her mahallesinden genç yaşlı kardeşlerimiz, teşkilatımız adına sizleri dinlemek, sorunlarınıza çözüm bulmak amacıyla her daim yanınızda olacaktır.

Biz sizin için varız.

Muhammed Hanefi Dilmaç

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı

Beykoz için inandığımız yolda hep beraber yürüyeceğiz!
Bizi Takip Edin