Beykoz İshaklı bordo maviye büründü!

Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan, Beykoz İshaklı ilköğretim okulunda bulunan 95 öğrenciye Trabzonspor forması ve oyuncak yolladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan, Beykoz İshaklı ilköğretim okulunda bulunan 95 öğrenciye Trabzonspor forması ve oyuncak yolladı.

Daha önce Diyarbakır'ın Bağacık köyündeki 128 çocuğa ve Afrika ülkesi olan Sudan'daki yetim çocuklara Trabzonspor forması ve çeşitli hediyeler gönderen Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan, İshaklı ilköğretim okulunda bulunan 95 öğrenciye de Trabzonspor forması ve oyuncak yolladı.

https://www.youtube.com/watch?v=rO4ZA_rvgnc***

ERTUĞRUL DOĞAN: AMACIMIZ GELECEK NESİLLERE TRABZONSPOR SEVGİSİ

Beykoz İshaklı Mahallesi İlkokulu'na gönderilen hediyelerle ilgili konuşan Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan, ‘Bizim amacımız gelecek nesillerimizi, Trabzonspor sevgisi ile birleştirmek’ diyerek projelerin farklı köylerde devam edeceği müjdesini verdi.

ALİ CİNEL: HER YER BORDO MAVİ

İshaklı Mahallesi Muhtarı Ali Cinel, ‘Trabzonspor’umuzun değerli ikinci başkanına projeleri arasında bizim köyümüzü de unutmadığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz İshaklı halkı olarak gördüğünüz gibi her yeri Bordo Mavi'ye büründürmüş durumdayız. Bizim Trabzonspor sevgimiz çok başka’ diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

ELİF ERCAN: GÖZLERİNDEKİ MUTLULUĞU GÖREBİLİYORUZ

İshaklı İlköğretim Okulu Müdürü Elif Ercan, ‘Bu şirin köyümüzün Bordo Mavi okulunu unutmayan sevgili Ertuğrul Doğan başkanımıza teşekkür ediyoruz’ dedi. Ercan sözlerinin devamında, ‘Pandemi dönemini çocuklarımızın evlerinde oturarak geçirmeleri onları bir hayli üzmüştü bu hediyelerle gözlerindeki mutluluğu görebiliyoruz’ ifadelerini kullandı.

Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan'ın görevlendirdiği Ömer Karakaş ise ‘Bu anlatılmaz, yaşanır bir çalışma. Çocuklarımıza Trabzonspor sevgisini aşılamak ve onları bu zorlu süreçte mutlu etmek mükemmel bir duygu’ dedi. Ömer Karakaş ayrıca kendisini bu güzel projede görevlendirdiği için Ertuğrul Doğan’a teşekkürlerini iletti.

Beykoz İshaklı bordo maviye büründü!
Bizi Takip Edin