Beykoz Kahvecisi 3. şubesini Çavuşbaşı’na açtı

Beykoz’un dünya kahve devlerine rakip yerel kahve zinciri markası “Beykoz Kahvecisi”, yoğun ilgi üzerine ilçedeki 3. şubesini Çavuşbaşı’nda açtı.
  • 9.02.2024 16:32:17

Beykoz Belediyesi tarafından “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” parolasıyla ilçeye 7/24 yaşayan mekânlar kazandırmak üzere ilki sahilde açılan “Beykoz Kahvecisi”, Kavacık’taki modern ve sıcacık mekânın ardından Çavuşbaşı’nda yeni bir şube daha açtı.

Beykoz Sahili, Kavacık mezarlık arkası ve Çavuşbaşı “Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” şubesiyle büyüyen kahveci, 8 aylık geçmişine rağmen başta gençler olmak üzere her kesimden yoğun ilgi görüyor.

GENÇLERİN FAVORİ MEKANI

Bir birinden leziz kahveleri, zengin tatlı menüsü ve modern atmosferiyle geçen yaz kapılarını açan  sahil şubesi sosyal yaşama canlılık ve mutluluk kattı. Açıldığı ilk günden itibaren kaliteden ve uygun fiyat politikasından ödün vermeyen kahveci “BeykozKart” avantajıyla gençlerin favori mekânları arasında ilk sırada yerini aldı.

Kavacık’ta üniversiteler ve alışveriş caddelerine ev sahipliği yapan merkezi bir loksayonda hizmet veren “Beykoz Kahvecisi” toplantı ve çalışma alanlarıyla gençler ve öğrenciler kadar kısa sürede uzaktan çalışanların da uğrak noktası oldu.

Kavacık Şubesi’nde açık ve kapalı alanlarında, zengin menüsünden seçtiği, sıcak ve soğuk kahve seçenekleri eşliğinde aynı anda bin kişi hizmet alabiliyor.

ENFES KAHVELER YAŞAMA ZİNDELKİK KATIYOR

Çavuşbaşı’nda kısa süre önce hizmete açılan “Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” içinde yer alan  yeni şube ise enfes dünya kahveleriyle spor ve sağlıklı yaşam aktivitelerine zindelik katmak isteyenler ile lezzet tutkunları tarafından da tercih ediliyor.

Beykoz Kahvecisi’nde satışa sunulan dünya kahveleri kaliteli “arabica” kahve çekirdeklerinden özenle kavruluyor, vitrinden ziyaretçilere göz kırpan tatlılar “Beykoz Yemek Üretim Merkezi”nde usta aşçılar tarafından günlük hazırlanıp şubelere servis ediliyor. 

Mekânın müdavimi gençler ise kahveciyle ilgili görüşlerini şöyle sıralıyor.

“BEYKOZ DIŞINA GİTMEYE GEREK KALMADI”

Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Semih Savaş: “Açıldığı ilk günden beri her akşam sahildeyiz. Arkadaşlarla bulaşmak için çok güzel bir mekân. Beykoz Kart’la öğrenciler için çok avantajlı. Beykoz Kahvecisi açılmadan önce ilçe dışına gidiyorduk, artık gerek kalmadı. Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın’a teşekkür ediyoruz.”

“ARKADAŞLARLA DERS ÇALIŞMAK İÇİN GELİYORUZ”

Medipol Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğrencisi Erdem Akkoyuncu:  “Arkadaşlarımla vize ve final dönemlerinde ders çalışmak için sık sık Kavacık Şubesi’ne geliyoruz. Büyük ve mütevazı bir mekân. Kahvelerini ve sandviçlerini beğeniyorum ve biz gençler için fiyatları uygun, şubelerin sayısı artarsa daha çok kişi yararlanır, bu güzel hizmetin devamını diliyorum.”