Beykoz Kahvecisi Kavacık’ta kapılarını açıyor

Beykoz’un gözde lezzet durakları arasında ilk sıralarda yer alan “Beykoz Kahvecisi” dünya kahveleri, zengin tatlı menüsü, modern ve sıcacık atmosferiyle Kavacık’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor. 
  • 25.10.2023 10:23:31

Beykoz Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan marka mekânların en yenisi olan kahveci, sahilde hizmete açılan ve gençlerin rağbet ettiği ilk şubesinin ardından, öğrenci ve işyeri yoğunluğunun yaşandığı Kavacık’ta önemli bir ihtiyacı karşılayacak. 

Birbirinden leziz kahveleri, tatlı ve tuzlu pastane ürünleriyle ilçe sakinlerinin müdavimi olacağı mekân, ferah ve şık tasarımı, güler yüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerine kalite ve konforu bir arada sunacak.

Kavacık'ta açılacak olan yeni şube kahve ve sosyalleşme ihtiyacını karşıladığı gibi, açık çalışma alanlarıyla uzaktan çalışanlar ve öğrenciler için de nitelikli alanlar sunacak.

LEZİZ KAHVELER & ENFES TATLILAR

Menüsünde tüm dünya kahvelerinin yer alacağı “Beykoz Kahvecisi”nde farklı coğrafyalardan gelen Arabica kahve çekirdeklerinden taze ve özenle hazırlanan kahveler satışa sunulacak.

Kahve dükkânlarının en çok aranan sıcak lezzetleri, latte, mocha, cappicino ve americano şık sunumlarıyla hem damaklara hem de gözlere hitap edecek.

Soğuk içecekler menüsünde, özgün aromalı kahvelerin yanı sıra frozen, frappe, fresh berry ve cool lime yer alacak.  

Sıcak ve soğuk kahvelerin enfes eşlikçisi pasta, kek, kurabiye ve tatlı çeşitleri de taze taze raflardaki yerini alacak.