Beykoz Kahvecisi vize haftasına enerji kattı

Beykozlu gençlerin gözde buluşma mekânı yerel kahve zinciri “Beykoz Kahvecisi” üniversite öğrencilerine kahve ikramıyla vize haftasına enerji kattı.
  • 23.11.2023 15:01:37

Dünyaca ünlü kahve zincirlerine rakip olan modern konsepti ve leziz kahveleriyle hizmet veren “Beykoz Kahvecisi” kısa sürede gençler arasında popüler oldu.

Beykoz Belediyesi’nin lezzet markalarından olan kahveci, üniversitelerdeki ikramlarıyla vize haftasındaki öğrencilere moral ve destek verdi.   

Türk-Alman Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi kampüsüne uğrayan “Beykoz Kahvecisi” mobil aracı kahve ve kurabiye ikramıyla sınav maratonundaki öğrencileri motive etti.

BAŞKAN AYDIN ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Beykoz Kahvecisi’nin hafta boyu yaptığı ikramlar öğrencilerden yoğun ilgi ve beğeni gördü. Ders ve sınav aralarında kampüs bahçesine çıkan öğrenciler, sıcak filtre kahve, americano ve espresso içerek enerji topladı. 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da ilçedeki üniversiteleri ziyaret ederek kahve eşliğinde sohbet ettiği öğrencilere başarılar diledi.

“GÜZEL BİR JEST OLDU”

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğrencisi Yusuf Can, “Okulumuzda çok fazla gördüğümüz bir uygulama değil, zorlu sınav sürecinde benim ve arkadaşlarım için güzel bir jest ve deneyim oldu. Belediyemize teşekkür ediyorum.” dedi.