Beykoz Kanlıca sahilinde araç denize uçtu!

Beykoz Kanlıca sahilinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç denize uçtu.

Kaza, Beykoz Kanlıca Sahili’nde meydana geldi. Direksiyonun hakimiyetini kaybeden G.B. isimli kadın sürücü otomobiliyle denize uçtu. Denize düşen otomobili gören

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kanlıca sahilinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç denize uçtu.

https://www.youtube.com/watch?v=sOa5vGdgBaU***

Kaza, Beykoz Kanlıca Sahili'nde meydana geldi. Direksiyonun hakimiyetini kaybeden G.B. isimli kadın sürücü otomobiliyle denize uçtu. Denize düşen otomobili gören vatandaşlar, sürücüyü kurtarmak için seferber oldu.

Sahil kenarında bulunan bir otelin valesi Hasan Erdoğan, kadını kurtarmak için suya atladı. Erdoğan kadını kısa sürede denizden çıkardı. Sürücü, sağlık ekiplerinin ilk müdahalenin ardından Beykoz Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Aklıma gelen tek şey üzerimi çıkartıp atlamak oldu

Beykoz Kanlıca'da otomobiliyle denize uçan kadın sürücüyü kurtaran, olay yerinin yakınındaki otelin valesi Hasan Hüseyin Erdoğan, o anları anlattı. 'Araba denize uçunca bir gürültü duydum' diyen Hasan Hüseyin Erdoğan, 'Burada balık tutan arkadaşlara bakıyordum. Herkes şaşkınlık içindeydi. Aklıma gelen tek şey üzerimi çıkartıp atlamak oldu. 20 metre ötedeydi zaten. Oraya kadar yüzdüm. Camı açıktı Allahtan. Cam açık olduğu için çıkartmaya çalıştım olmadı. Buraya kadar akıntı getirdi arabayı. Daha sonra araba batmaya başladı. Batmaya başlayınca ben de tekrar daldım. Suyun altındayken gördüm kolları dışarıdaydı. Kafası da dışarıdaydı. Allah kuvvet verdi. O anda ben onu çıkartabileceğimi zannetmiyordum ama. Şükür çıkarabildim oradan. Biraz kendisi de mücadele etti çıkmak için. Suyun dibindeydi orada gördüm. Kapı da sıkışmıştı. Cam açık olduğu için camdan çıkartabildim. O anda yapmam gerektiğini düşündüm. Herkes de yapabilirdi ama dediğim gibi Allah bana nasip etmiş. Bir can kurtardık. İyi hissediyorum şu anda' diye konuştu.

Araca ulaşılamadı

Sahil güvenlik ve deniz polisleri denize düşen aracı uzun sürede aradı. Uzun aramalar sonrası araca ulaşılamazken, deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri olay yerinden ayrıldı.

Beykoz Kanlıca sahilinde araç denize uçtu!
Bizi Takip Edin