Beykoz Kanlıca’da taksicinin parasını çaldı!

Beykoz Kanlıca’da taksiden inen hırsız ‘bozuk para’ bahanesiyle taksicinin 180 lirasını çalıp kaçtı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Beylerbeyi’nden aldığı müşteriyi Beykoz Kanlıca‘ya getiren Taksici Okan Demir iyi niyetinin kurbanı oldu. ‘Bozukluğun var mı?’ diyerek para isteyen hırsız taksicinin camdan uzattığı 180 lirasını çalıp kaçtı.

Kanlıca’da yaşanan olay şöyle gelişti. Taksici Okan Demir’in Beylerbeyi'nden taksisine aldığı müşterisi  Kanlıca'ya gidip gelmek istediğini belirtti. Kanlıca'ya vardıklarında bir mekana giden şüpheli, geri gelerek taksiciden ‘100 lira bozukluğun var mı?’ diyerek para istedi. Taksici de ‘var’ diyerek parayı hazır bulundurdu. Şüpheli bir saniye diyerek ileri geri gidip geldikten sonra ‘180 lira daha var mı’ diye sorduğunda taksici bu durumdan rahatsız oldu. Taksici Demir, müşterisine tepki gösterince hırsız, taksinin camından uzanarak taksicinin 180 lirasını çalıp kaçmaya başladı.

Taksici Okan Demir, şüphelinin arkasından koşmasına rağmen yetişemedi. Şüpheli taksiciden çaldığı 180 TL ile kayıplara karıştı. Taksici daha sonra karakola giderek şüpheli hakkında şikayetçi olduğunu bildirdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Powered by Froala Editor

Beykoz Kanlıca’da taksicinin parasını çaldı!
Bizi Takip Edin