Beykoz Kaymakamı Katırcı'dan Kızılay'a örnek bağış

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı örnek bir davranış göstererek Türk Kızılayı'na kurban bağışında bulundu.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı Türk Kızılayı Beykoz Şubesi aracılığı ile Bosna Hersek'de ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere kurban bağışında…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı örnek bir davranış göstererek Türk Kızılayı’na kurban bağışında bulundu.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı Türk Kızılayı Beykoz Şubesi aracılığı ile Bosna Hersek’de ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere kurban bağışında bulundu. Kaymakam Katırcı, Türk Kızılayı Beykoz Şube Başkanı Çiğdem Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi İdris Kurt’u makamına kabul ederek kurban bağışında bulundu.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı kurban bağışı ile ilgili yaptığı açıklamada “Dünyanın her yerinde ihtiyacı olan insanlarımız var. Birden fazla kurban kesecek ailelerin en azından birini mutlaka Kızılay aracığıyla yurtdışında ihtiyaç sahipleri ulaştırılması gerektiğine inanıyorum.” diyerek Bosna Hersek’de ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere kurban bağışında bulundu.

Yaptığı kurban bağışından dolayı Beykoz Kaymakamı Katırcı’ya teşekkür eden Tük Kızılayı Beykoz Şubesi Başkanı Çiğdem Özkan ise, “Bu yılki kurban vekâletini Kızılayımıza uygun gördüklerinden dolayı Beykoz Şubesi yönetimi olarak çok teşekkür ediyorum” dedi.

Beykoz Kaymakamı Katırcı'dan Kızılay'a örnek bağış
Bizi Takip Edin