Beykoz Kent konseyi yeni başkanı Sadullah Kabahasanoğlu

Beykoz'da katılımcı yönetim anlayışıyla çalışmalar yapan Beykoz Kent Konseyi, 4. Dönem 1. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı için bir araya geldi.

Beykoz'da katılımcı yönetim anlayışıyla çalışmalar yapan Beykoz Kent Konseyi, 4….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da katılımcı yönetim anlayışıyla çalışmalar yapan Beykoz Kent Konseyi, 4. Dönem 1. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı için bir araya geldi.

Beykoz’da katılımcı yönetim anlayışıyla çalışmalar yapan Beykoz Kent Konseyi, 4. Dönem 1. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı için bir araya geldi. Toplantıda Sadullah Kabahasanoğlu konseyin yeni başkanı olurken yürütme kurulu üyeleri de belirlendi.

Miniç kazanmayacağını anlayınca salonu terk etti

Beykoz Kent Konseyi Başkanlığına aday olacağını günler öncesinden duyuran İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Beykoz Denizciler Derneği Başkanı Murat Miniç genel kurulda gündem dışı söz almak isteyerek gerginlik çıkarmak istedi. 31 Mart seçimlerinde büyük hezimet yaşayan Miniç, Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı’nda da siyaset yapmak isteyince divan heyeti ve delegelerin tepkisini alarak aday olamadan salonu terk etmek zorunda kaldı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Kent Konseyi 3. Dönem Başkanı Emin Yavuz, ilçedeki sivil toplum kuruluşları, üniversite ve kamu kurumlarından temsilciler ve gönüllüler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulun Divan Başkanlığını Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam yaptı. Toplantıda ilk olarak Beykoz Kent Konseyi’nin sosyal projeleri ve çalışmalarını anlatan faaliyet sunumu yapıldı.

Başkan Murat Aydın: “Kent Konseyi Beykoz’a ufuk açacak” 

Konuşmasında kent konseylerinin halkın sesinin duyulması için son derece önemli olduğunu vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, konseyin ilçede yaşam kalitesini artırmaya yönelik fikirler üreteceğini ve ufuk açacağını belediye olarak da halkın sesi olan Kent Konseyi’ne sahip çıkacaklarını söyledi.

Konseye yeni dönem için başarılar dileyen Başkan Murat Aydın katkıları dolayısıyla Beykoz Kent Konseyi 3. Dönem Başkanı Emin Yavuz’a plaket takdim etti.

Ardından genel kurulda yapılan açık oylamayla Sadullah Kabahasanoğlu başkan seçildi ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

Kent Konseyi Başkanı Sadullah Kabahasanoğlu ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının katkısıyla Beykoz’da hep birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını söyleyerek kendisini başkanlığa seçen üyelere teşekkür etti.

Beykoz Kent Konseyi Yönetim Kurulu

Başkan

Sadullah Kabahahasanoğlu

Yönetim Kurulu Asil Üyeler

Sedat Altun

Büşra Musaak

Süleyman Çalık

Prof.Dr. Baki Aksu

Eda Seskır

Ekrem Tuncer

Prof. Dr. Salih Pınar

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

Binnur Elmacı

Mikail Akyıldız

Ali Kemal Kılıç

Taner Mert

Mustafa Babuz

Mustafa Yıldırım

Abdullah Yümsel

Beykoz Kent konseyi yeni başkanı Sadullah Kabahasanoğlu
Bizi Takip Edin