Beykoz Kundura, Açık Hava’da kapılarını açıyor

Beykoz Kundura, yarın “Bir Yaz Gecesi Sahnesi” konseptli ilk konseri ile açık havada müzikseverleri ağırlamaya başlayacak.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kundura, yarın “Bir Yaz Gecesi Sahnesi” konseptli ilk konseri ile açık havada müzikseverleri ağırlamaya başlayacak. Ağustosta ise “Bir Yaz Gecesi Sineması” açık hava film gösterimleri gerçekleşecek.

Covid-19 pandemisi nedeniyle marttan bu yana etkinliklerine ara veren Beykoz Kundura, kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen sağlık önlemlerini alarak, temmuz ayında kapılarını yeniden açıyor. Boğaz kenarındaki konumu ve ferah atmosferinde “Bir Yaz Gecesi Sahnesi” konsepti ile sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Elektronik, world, funk, indie, pop ve rock müziğin temsilcilerini müzikseverlerle buluşturacak Beykoz Kundura, ilk konser etkinliğini, önlemlere uygun olarak açık alanında 25 – 26 Temmuz tarihinde gerçekleştirecek.

Açılış Yarın

Bir Yaz Gecesi Sahnesi’nin açılışını, 25 Temmuz Cumartesi günü, yeni nesil Türkçe müziğin sevilen isimleri Chico, Hedonutopia, Undomondo yapacak. 26 Temmuz Pazar ise melodik tekno tarzda çalan DJ Büber, groove, house ve caz notalarını DJ kabininde bir araya getiren Tolga Duyan feat. Bulut Adalı Seçkin ve trompetçi Barış Demirel – Barıştık Mı? canlı performansı izleyiciyle olacak.

Ağustos ayında Bir Yaz Gecesi Sahnesi’de Çağrı Sertel’in yeni projesi Multiverse ilk kez Beykoz Kundura’da canlı dinlenebilecek. Islandman, Lalalar‘ın aralarında olduğu müzik sahnesinin önemli isimlerinin yer alacağı Ağustos-Eylül programında sahne alacak yeni isimler önümüzdeki günlerde açıklanacak. Konser programı, bilet seçenekleri ve ulaşım hakkında bilgi için www.beykozkundura.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Açık Hava Film Gösterimleri Ağustosta

Açık hava konser programı haricinde, 7-28 Ağustos 2020 tarihleri arasında da Kundura Sinema ve MUBI Türkiye iş birliği ile “Bir Yaz Gecesi Sineması” açık hava film gösterimlerini başlatacak. Açık hava etkinlik alanı için alınan özel önlemlerin yanı sıra restoran ve kafelerinin oturma planlarını sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenleyen mekan, Kundura Sinema’nın program ve ulaşım detaylarını yakında www.beykozkundura.com adresinden duyuracak.

Bir Yaz Gecesi Sahnesi Konser Programı

25 Temmuz, Cumartesi

15 | Kapı Açılış

16.3 – 18.3 | Chico (Dj Set)

18.3 – 19.45 | The Kites (Canlı Performans)

19.45 – 21.45 | Undomondo (Dj Set)

21.45 – 23 Hedonutopia (Canlı Performans)

26 Temmuz, Pazar

15 | Kapı Açılış

16 – 18 | Büber (Dj Set)

18 – 19.3 | Tolga Duyan feat. Bulut Adalı Seçkin (DJ ve Canlı Saksafon Performansı)

19.45 – 21 | Barış Demirel – Barıştık mı? (Canlı Performans)

Powered by Froala Editor

Beykoz Kundura, Açık Hava’da kapılarını açıyor
Bizi Takip Edin