Beykoz Lojistik'te mezuniyet heyecanı!

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu bünyesinde eğitimini tamamlayan 642 öğrenci mezuniyet heyecanını yaşadı.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu 6. Mezuniyet Töreni'ni Hidiv Kasrı'nda görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. Bu sene 642 öğrencinin mezuniyet

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu bünyesinde eğitimini tamamlayan 642 öğrenci mezuniyet heyecanını yaşadı.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu 6. Mezuniyet Töreni’ni Hidiv Kasrı’nda görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. Bu sene 642 öğrencinin mezuniyet heyecanını paylaşan okul yönetimi ve akademisyenleri, mezun verdikleri öğrencileri sevgiyle geleceğe yolcu etti.

Düzenlenen mezuniyet törenine başta Müdür Vekili Doç.Dr Baki Aksu ve okulun akademisyenleri olmak üzere; eski Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, okulun 50’ye yakın idari personeli ile çok sayıda aile katıldı.

Okulun bünyesindeki 13 farklı programda eğitim alan öğrenciler diplomalarını bölüm hocalarının ellerinden alarak, yeni bir hayata başlangıç yaptı. Heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunan öğrenciler, okulun kurmuş olduğu ‘Mezuniyet Hatırası’ standının önünde de son kez arkadaşlarıyla fotoğraf çekinme imkanı buldu.

Tören başlamadan önce mezun olacak öğrenciler sırası ile alandaki yerini konukları selamlayarak aldı.

Baki Aksu: Sizleri güzel bir gelecek bekliyor!

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Müdür Vekili Doç.Dr Baki Aksu, şunları söyledi: “Bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Sevgili öğrenciler, yüksekokulumuzda bugün öğrenim hayatınız tamamlanıyor. Öğrencilik konumunuz şimdilik bitse de inanıyorum ki, bazı arkadaşlarımız dikey geçiş sınavlarını başararak 4 yıllık fakültelere devam edecekler. Geçiş yapamayan arkadaşlarımız için eğitim hayatı geçmişte kalmış desek de öğrenme süreciniz hayatınız boyunca devam edecek. İş dünyasına hazırlayabilmek adına zengin değerlere sahip bireyler olarak mezun etme çabamıza tanık oldunuz. Sizlere derslerin dışında yardımlaşmayı, arkadaşlığı, sevgiyi, ülkenin gerçeklerini bilmeyi ve iş hayatında hangi zorluklarla karşılaşabileceğinizi aktarmaya çalıştık…Umudumuz odur ki, sizleri güzel bir gelecek beklemektedir. Bu güzel gelecek sizlerin mücadelesi ve çabasıyla gerçekleşecektir”.

Baki Aksu’nun konuşmasının ardından sözü alan Prof.Dr Okan Tuna’nın veda konuşması ise, oldukça duygulu anlar yaşattı.

Konuşmaların sonrasında ilk önce okul birincisi Dilara Aktaş, okulun birincilik kütüğüne ismini çaktı ve sonrasında diplomasını ile başarı plaketini teslim aldı. Sonrasında sırası ile tüm öğrenciler, diplomalarını aldı ve yeni bir hayat için keplerini havaya attı.

Beykoz Lojistik'te mezuniyet heyecanı!
Bizi Takip Edin