Beykoz meclis üyeleri yeni başkanını seçti

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

Beykoz meclis üyeleri yeni başkanını seçti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin genel kurulu yapıldı. BEYMEZ’in 4. Olağan Genel Kurul Toplantısında Erdal Öztürk başkanlığa seçildi.

Kavacıkta’taki dernek lokalinde yapılan genel kurulda, Erdal Öztürk dışında bir liste çıkartan olmadı.

Açılış ve yoklamanın ardından sağlanan yeterli çoğunluk sonrası, faaliyet ve denetim raporlarının okunarak üyelerin oylarıyla kabul edildi.

Kongreye, 4.dönem Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, İyi Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir Büyükşehir ve Beykoz Belediyesi Başkan Vekili Gaye Zayıf, geçmiş dönemlerde Belediye Başkan yardımcılığı görevinde bulunmuş Cemal Erbaş, Yüksel Baki, Ali Bilir, Yakup Özbek, Salim Öztürk, Nevin Çalışkan katılım sağladı.

Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçilen genel kurul toplantısında, Erdal Öztürk, Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin yeni başkanı seçildi.

BEYMEZ Başkanlığına seçilen Erdal Öztürk sosyal medya hesabından, “Bugün Beymez’in 4. Genel kurulunu gerçekleştirdik. Arkadaşlarımızla birlikte yeni dönemde aldığımız bu görevde Rabbim mahcup etmesin. Genel kurula katılan ve desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

Erdal Öztürk başkanlığında oluşan yönetim şu şekilde;

YÖNETİM KURULU ASİL;

Deniz Yıldız, Hayrullah Usta, Hüseyin Okumuş, Nevin Çalışkan, Sinan Çıtlak, Süha Okan Uzun, Yalçın Çolak, Yüksel Baki

YÖNETİM KURULU YEDEK;

Erdoğan Coşkun Çap, Hakkı Emanet, Ahmet Soylu, Osman Bahri Dinç, Aydın Şişman, Zeynep Semra Sağlar

DENETLEME KURULU ASİL;

Yusuf Çolak, Kamil Adnan Güler, Cemal Erbaş

DENETLEME KURULU YEDEK;

İsa Sucuoğlu, Hüseyin Karababa

DİSİPLİN KURULU ASİL;

İsmet Konca, Şahin Soylu, Salih Birinci, Birzat Mermer

 

Beykoz meclis üyeleri yeni başkanını seçti
Bizi Takip Edin