Beykoz Meclis Üyesi Vural’ın babası vefat etti

Beykoz’un yerel siyasetinde tanınan isim olan AK Parti Meclis Üyesi Kezban Vural’ın babası hayatını kaybetti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Kezban Vural’ın yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalanan babası Tahsin Vural (56), hayatını kaybetti.

Bir süre önce koronavirüse yakalanan AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Kezban Vural’ın 56 yaşındaki babası Tahsin Vural uzun süredir tedavi görüyordu.

Tahsin Vural doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’ın da katıldığı cenaze töreninin ardından Vural’ın cenazesi Hz. Yuşa Mezarlığına defnedildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise sosyal medya hesabından taziye mesajı yayınladı. Dilmaç, “Beykoz Belediye Meclis Üyemiz Kezban Vural kardeşimizin babası Tahsin Vural’ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, Vural ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.” dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ailesine sabırlar dileyerek, “Belediye Meclis Üyemiz Kezban Vural’ın Hakk’a yürüyen babası Tahsin Vural’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, Kezban Hanım’a ve ailesine sabırlar diliyorum.” dedi.

Beykoz Meclis Üyesi Vural’ın babası vefat etti
Bizi Takip Edin