Beykoz Meclisi Yaşlılar Haftası'nı lafta bırakmadı

Beykoz Belediyesi'nin AK Partili meclis üyeleri Yaşlılar Haftası kapsamında Huzur Evi sakinlerini ziyaret etti.

Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen meclis üyeleri ziyaretlerinde sohbet etti, hatırlarını sordu, dertlerini dinledi. Mutlu olduklarını s

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin AK Partili meclis üyeleri Yaşlılar Haftası kapsamında Huzur Evi sakinlerini ziyaret etti.

Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen meclis üyeleri ziyaretlerinde sohbet etti, hatırlarını sordu, dertlerini dinledi. Mutlu olduklarını söyleyen ev sakinleri, AK Parti Meclis Üyeleri Nevzat Oral, Engin Yıldız, Emine Ünlü, Gül Biçer ve Ahmet Soylu ile Kent Konseyi üyelerinin ziyaretiyle keyiflendi.

Beraberlerinde getirdikleri çiçekleri sunan üyeler, yaşlılarla bir araya gelerek hem onların hayır dualarını aldılar, hem de bu anlamlı günü kutlamış oldular.

Başkan Çelikbilek: “Sağlıklı, Huzurlu ve Hayırlı Ömürler Diliyorum”

Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de; “Toplumumuzun bereketi, milletimizin hafızası, derin köklerimiz olan değerli büyüklerimiz; kuşaklar arasında yıkılmaz bir köprü ve gölgesinde huzur bulduğumuz ulu çınarlardır. Hayat boyu bizlere, sönmez bir fener misali yol gösteren kıymetli büyüklerimizin ‘Dünya Yaşlılar Haftası’nı yürekten kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve hayırlı ömürler diliyorum.” dedi. 

Beykoz Meclisi Yaşlılar Haftası'nı lafta bırakmadı
Bizi Takip Edin