Beykoz meclisinden muhtarlara nakdi yardım

Beykoz Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili İbrahim Hocaoğlu başkanlığında bir araya geldi. 

Beykoz Belediye Meclisi 2018 yılının ilk toplantısı için 2 Ocak 2018 Salı günü Beykoz Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili İbrahim Hocaoğlu başkanlığında bir araya geldi. 

Beykoz Belediye Meclisi 2018 yılının ilk toplantısı için 2 Ocak 2018 Salı günü Beykoz Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili İbrahim Hocaoğlu başkanlığında bir araya geldi. 

Denetim Komisyonu üyeleri seçildi    

Meclis, açılış ve yoklamanın ardından ilk olarak belediye müdürlük faaliyetlerini denetleyecek olan Denetim Komisyonu üyelerini seçti. Yapılan oylamayla belediye meclis üyeleri Tuncer Dede, İskender Öz, Yılmaz Işık oy birliğiyle Denetim Komisyonu üyeliğine seçildi.

“Denetim Komisyonunda Çalıştırılacak Uzman Kişi hakkındaki Yazı İşleri Müdürlüğü’nün Teklifi”, teklif karar olarak oy birliğiyle kabul edilirken “Sözleşmeli Personel İşlemleri hakkındaki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Teklifi”, Hukuk Komisyonu’na havale edilerek oy birliğiyle kabul edildi.

Muhtarlara nakdi yardım yolda

“İlçemizde bulunan 45 mahallemizin muhtarlıklarına hizmetlerin iyileştirilmesine yönelik nakdi yardım yapılması hakkındaki Muhtarlık İşleri Müdürlüğünün Teklifi” ise Hukuk komisyonuna havale edilerek oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantıda grup adına gündem dışı söz alan AK Parti Grubu meclis üyesi Salim Öztürk, yeni yılın hayırlı olmasını dileyerek, CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen belediyle CHP meclis üyesi Aydın Düzgün’ü, tebrik etti.

İstiklal Şairi merhum Mehmet Akif Ersoy da vefatının 81.yıldönümü dolayısıyla mecliste yâd edildi.

Bir sonraki meclis toplantısı 3 Ocak 2018 Çarşamba günü yapılacak.  

Beykoz meclisinden muhtarlara nakdi yardım
Bizi Takip Edin