Beykoz meclisinden Trabzon vekilliğine!

Beykoz meclisinden Trabzon vekilliğine!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nda uzun yıllar görev yapan, 2004-2007 yılları arasında AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği görevini üstlenen Vehbi Koç, 28. Dönem Trabzon Milletvekili oldu.

Beykoz meclisinden Trabzon vekilliğine!

AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli hemşehrilerim, değerli dava arkadaşlarım; 14 Mayıs milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak mecliste çoğunluğu, sizlerin teveccühü ile sağlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hedeflerimize ilerlerken partimize ve davamıza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Trabzon için, Türkiye için yeni hedeflere koşarken Yeni Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde rekor bir oyla, güçlü bir destekle Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte inşallah Türkiye Yüzyılını başlatacağız. 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız ile birlikte Durmak Yok Yola Devam diyeceğiz.”

AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç

VEHBİ KOÇ KİMDİR?

Vehbi Koç, 1960 yılında Ankara’da doğdu. 1982’de İTÜ Denizcilik Fakültesinden mezun oldu. 1992’ye kadar uzak yol kaptanlığı yaptı. 1992 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu işletmelerde yönetim kurulu üyeliği yaptı. İş hayatının yanı sıra çeşitli sosyal ve siyasal faaliyetlerde de bulunan Koç, 2004-2007 yılları arasında Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Genel Meclis üyeliği, Sanayi ve Ticaret Komisyonu Başkanlığı görevini üstlendi. 2012 yılına kadar Piri Reis Denizcilik Vakfı Kurucu üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 2012 yılından bu yana ise aynı vakıfta Başkanlık görevini üstlenmektedir. İyi derecede İngilizce bilen Koç, evli ve iki çocuk babasıdır.

.

.

Beykoz meclisinden Trabzon vekilliğine!
Bizi Takip Edin