Beykoz meclisinin yeni üyesi Bilal Karabacak

Beykoz Belediye Meclis üyeliğine seçilen Bilal Karabacak encümen üyesi oldu.

Beykoz Belediyesi Meclisi Haziran Ayı'nın son toplantısında, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı seçilen Hanefi Dilmaç'dan boşalan meclis üyeliğine yedek üye olan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Meclis üyeliğine seçilen Bilal Karabacak encümen üyesi oldu.

Beykoz Belediyesi Meclisi Haziran Ayı’nın son toplantısında, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı seçilen Hanefi Dilmaç’dan boşalan meclis üyeliğine yedek üye olan Bilal Karabacak seçildi. Karabacak encümen üyesi de oldu.

Beykoz Belediyesi Meclisi Haziran Ayı olağan toplantılarını tamamladı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yönetiminde gerçekleştirilen son toplantıda bir önceki tutanağın oy birliğiyle oylanmasının ardından raporlar görüşüldü.

Başkan Çelikbilek: “Babalar Günü kutlu olsun”

Başkan Yücel Çelikbilek, genel kurula hitabında tüm babaların, baba adaylarının gününü kutladığını belirterek büyüklere hürmet göstermenin önemine değindi. Ayrıca bugün itibariyle yaz tatiline giren tüm öğrenci ve öğretmenlere iyi tatiller dilediğini ifade etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı seçilen Hanefi Dilmaç’dan boşalan meclis üyeliğine yedek üye olan Bilal Karabacak seçildi. Ayrıca, meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu’ndan boşalan encümen üyeliğine de 27 oyla seçilen Karabacak, Tarife, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Çevre ve Şehircilik Komisyonlarına da oy birliğiyle seçildi. Karabacak, tüm meclis üyelerine teşekkür ederken, güzel bir Beykoz için hep birlikte imza atmayı diledi.

Bir sonraki meclis toplantısı 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü yapılacak.  

Beykoz meclisinin yeni üyesi Bilal Karabacak
Bizi Takip Edin