Beykoz meslek lisesinden örnek destek projesi

Beykoz Çavuşbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri büyük takdir toplayan bir projeye imza attı.

Beykoz'da meslek lisesi öğrencileri büyük takdir toplayan bir projeye imza attı. Çavuşbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Çavuşbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri büyük takdir toplayan bir projeye imza attı.

Beykoz’da meslek lisesi öğrencileri büyük takdir toplayan bir projeye imza attı. Çavuşbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, tamamen kendi imkânları ve hayırseverler ile öğretmenlerin katkılarıyla, ihtiyaç sahipleri için kolları sıvadı.

‘Meslek Lisesi Öğrencilerimiz Hayata Dokunuyor’ projesi kapsamında iki çocuğu engelli bir ailenin evinde badana boya ve bakım onarım çalışması yapıldı, bozulan ev eşyaları, cihazlar tamir edildi. 2.5 haftalık emek dolu süreçte, bağışlarla alınan beyaz eşya ve mobilyalar da aileye hediye edildi. Çocuk ve genç odası mobilya ihtiyaçları karşılandı. Tüm bilişim ürünlerinin gerekli bakımları yapıldı.

GÖNÜLLÜLÜK ESASTI

Bir ailenin felçli oğlu ile doğum sırasında ayağında fiziksel bozukluk meydana gelen lise öğrencisinin tedavi masrafları bir gönüllü tarafından karşılandı. Öğrencilerin kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının güçlendirilmesi, kendilerine olan güvenlerinin geliştirilmesi, muhtaç kişilerin incitmeden hayata tutunmalarına katkıda bulunulması gibi hedefleri olan projede Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi, Elektrik-Elektronik, Giyim Üretim Teknolojileri, Ulaştırma Hizmetleri bölümleri görev yaptı.

SABAH/ ERDOĞAN YAPIK 

Beykoz meslek lisesinden örnek destek projesi
Bizi Takip Edin