Beykoz Millet İttifakı Çiğdem iftarında buluştu

CHP Beykoz İlçe Örgütü bir hayırsever vesilesiyle Çiğdem Mahallesi'nde iftar yemeği verdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü Ramazan Ayı dolayısıyla bir hayırsever vesilesiyle Çiğdem Mahallesi'nde iftar yemeği verdi. Millet İttifakı'nın bazı üyelerinin…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü bir hayırsever vesilesiyle Çiğdem Mahallesi’nde iftar yemeği verdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü Ramazan Ayı dolayısıyla bir hayırsever vesilesiyle Çiğdem Mahallesi’nde iftar yemeği verdi. Millet İttifakı’nın bazı üyelerinin de bir araya geldiği iftar yemeğinde oruçlar birlikte açıldı.

Çiğdem Mahalle Meydanın’da gerçekleştirilen iftar yemeğine yaklaşık 500 civarında mahallelinin yanı sıra, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Kadın Kolları Başkanı Sevim Çalışkan ve Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ile belediyesi meclis üyeleri katılan isimler arasında yer aldı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün iftar yemeği öncesi yaptığı kısa konuşmada vatandaşların Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ederek, katılımları nedeniyle mahalle halkına teşekkür etti. Düzgün sözlerinin devamında “Bir arada olmamıza vesile olan Kubilay Ulu’ya huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Sayın İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir’de aramızda kendisine  ‘hoşgeldiniz’ diyorum’ diye konuşan Aydın Düzgün, ‘Değerli mahalle sakinleri Ramazan Ayının bereketi üzerinizde olsun. Ramazanları hep birlikte güzelliklerle yaşayalım. ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ diyor ve hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum’ ifadelerini kullandı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın hayırsever vatandaşın destekleriyle Çiğdem Mahallesi’nde vermiş olduğu iftar yemeğine Beykoz Belediyesi Meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Sevim Çalışkan ve Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz’da hazır bulundu.

Beykoz Millet İttifakı Çiğdem iftarında buluştu
Bizi Takip Edin