Beykoz Milli İttifak'tan Sevgi Yürüyüşü

Beykoz Milli İttifak, Sevgi Yürüyüşleri'nin startını Tokatköy'den verdi.

Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) nin genel seçimler için oluşturduğu Milli İttifak'ın, Beykoz'da başlattığı ‘Sevgi Yürüyüşleri'ne Tokatköy'den start verildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Milli İttifak, Sevgi Yürüyüşleri’nin startını Tokatköy’den verdi.

Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) nin genel seçimler için oluşturduğu Milli İttifak’ın, Beykoz’da başlattığı ‘Sevgi Yürüyüşleri’ne Tokatköy’den start verildi.

7 Haziran seçimleri için biraraya gelerek Milli İttifak oluşturan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin Beykoz teşkilatları Tokatköy Son Durak’tan başlayıp Beykoz Çayırı’na kadar Sevgi Yürüyüşü gerçekleştirdi.

Tokatköy Son Durak’tan başlayan Sevgi Yürüyüşü’ne Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve BBP İlçe Başkanı Melih Perçin başta olmak üzere; Milli İttifak’ın milletvekili adayları İmdat Kösoğlu, Muammer Atmaca, Mustafa Bağcılar, Fatih Akdağoğlu ve Kadir Turan ile ilçe yöneticileri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer katıldı.

Ellerinde bayraklarla, ağızlarda ‘Alperen Muhsin Mücahit Erbakan, Milli İttifak Milli İktidar ve Milli İttifak Barajları Yıkacak’ sloganlarıyla Milli İttifakçılar, Beykoz’a seslerini duyurdu.

Yürüyüş boyunca halkla selamlaşan Milli İttifak üyeleri, Beykoz Çayırı’nda yürüyüşlerine son verdi. Sevgi Yürüyüşlerinin, sırasıyla tüm Beykoz sokaklarında gerçekleşeceğinin de bilgisi paylaşıldı.

Beykoz Milli İttifak'tan Sevgi Yürüyüşü
Bizi Takip Edin