Beykoz Milli takımı başarısını protokol ile paylaştı

İstanbul Amatör Spor Kulüpler Birliği Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu turnuvada ikinci olan Beykoz U14 Milli Takımı  ilçe protokolünü ziyaret etti.

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir önderliğinde Beykoz Kaymaka

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Amatör Spor Kulüpler Birliği Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu turnuvada ikinci olan Beykoz U14 Milli Takımı  ilçe protokolünü ziyaret etti.

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir önderliğinde Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, İlçe Emniyet Müdürü İrafn Mazlum Bekaroğlu ve Belediye Başkanı Yüzel Çelikbilek makamlarında ziyaret edildi.

Başkan Çelikbilek: Sporcu Her Alanda Örnek İnsan Olmalı

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Birliği Federasyonu tarafından 26 ilçe arasında düzenlenen U14 Şampiyonası’nda ikincilik kupasını kucaklayan Beykoz U14 takımının yaptığı ziyarette gençlere hitap eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Sporcu her alanda örnek insan olmalı” dedi.

Beykoz  U14 takımı sporcuları İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Birliği Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonada elde ettikleri  ikinciliğin ardından Başkan Çelikbilek’i ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı. Ziyarette, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Asım Özdemir, Antrenör Uğur Sakaloğlu, yöneticiler ve sporcular hazır bulundu.

Çevreye Destek Veren Kulübe 5 Bin TL Ödül

Takımı elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  gençlerin spor olanaklarını artırmak üzere her alanda sporu desteklediklerini ifade ederek sporcuların davranışlarıyla topluma örnek insanlar olması gerektiğini belediye olarak da özellikle çevre alanında teşvik edici uygulamalar yaptıklarını söyledi. Başkan Çelikbilek çevre bilincinin yaygınlaşması konusunda büyüklerine örnek olan ve üzerinde “Çevremizi Temiz Tutalım” yazılı tişörtler taşıyarak birinci gelen kulübe 5 bin TL teşvik ödülü vereceklerini de hatırlattı.

Başkan Çelikbilek,  gençleri belediye hizmetleriyle ilgili bilinçlendirmek amacıyla okullarda belediyenin işleyişinin anlatıldığı programlar da düzenleyeceklerini söyledi.

Asım Özdemir: “Belediye Başkanımız Daima Yanımızda”

Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir: “U14 takımı olarak ilçemizi tüm karşılaşmalarda başarıyla temsil ettik, antrenörlerimiz ve sporcularımızla çok çlaıştık. Takımımız yalnızca sporda değil diğer alanlarda da başarılı gençlerden oluşuyor. Bu dengeyi çok güzel yakaladık. Gençlerimiz derslerinde de de çok başarılı. Bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e tüm takım ve yöneticilerimiz adında teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Asım Özdemir Başkan Çelikbilek’e adına hazırlanmış U14 forması hediye etti. 

Beykoz Milli takımı başarısını protokol ile paylaştı
Bizi Takip Edin