Beykoz muhtarları seçim sonrası ilk toplantısını yaptı

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın ev sahipliğinde seçilen mahalle muhtarları ile tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın ev sahipliğinde 31 Mart Pazar günü seçilen yeni mahalle muhtarları ile tanışma toplantısı gerçekl

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın ev sahipliğinde seçilen mahalle muhtarları ile tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın ev sahipliğinde 31 Mart Pazar günü seçilen yeni mahalle muhtarları ile tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Ahmet Katırcı başkanlık ederken, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu ve Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Vakfı Müdürü Selim Safi ile yeni seçilen 45 mahalle muhtarı katıldı. Beş yıllık çalışma döneminin başında tüm muhtarlara iyi bir çalışma dönemi dilerken, toplantıya mazeretli olan bir muhtar eksikle katılan tüm muhtarlar sırayla kendilerini tanıttılar.

Tüm muhtarların selamlama konuşması sonrası, Vakıf Müdürü Selim Safi özellikle yeni muhtarlara hitaben Vakfın çalışması ve muhtarlar ile olan bağlantıları konusunda detaylı bilgiler aktardı. Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Vakfı üyesi bir muhtarın seçim sonucu üyelikten düşmesi sebebiyle, yerine oy birliği ile Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun seçildi.

Tanışma konuşmalarında bazı muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili taleplerini aktarırken, yeni dönemde 45 muhtarın 24 tanesinin değişmesi sebebiyle toplantı genel anlamda tanışma ve serbest sohbet şeklinde devam etti.

Beykoz muhtarları seçim sonrası ilk toplantısını yaptı
Bizi Takip Edin