Beykoz muhtarlarının Ankara’da son durağı AK Parti oldu

Beykoz’da 45 mahalle muhtarını temsilen Ankara’da TBMM’ye giden 9 muhtar, ilçenin sorunları ve çözümlerine yönelik hazırlanan dosyayı AK Parti’ye iletti.
  • 25.01.2023 00:00:00

Beykoz’un sorunlarına çözüm bulmak için TBMM’de bir takım temaslarda bulunan mahalle muhtarlarının son durağı AK Parti oldu.

Beykoz muhtarlarının TBMM’de son durağı AK Parti oldu

Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve beraberindekiler, bugün Ankara’da Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yumurtacı’nın refakatinde, AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vefat Demiröz ile İstanbul Milletvekilleri Mihrimah Belma Satır, Osman Boyraz ve Eyüp Özsoy ile bir araya geldi.

Beykoz muhtarları sorunlarını AK Parti'ye iletti

Muhtarlar, EK 16. madde, imar barışı affı, havza sorunu, yapımı beklenen okullar, metro, eğitim araştırma hastanesi, yurt sorunu ve derelerin temizliği gibi ilçe sorunları ve çözüm taleplerini içeren dosyayı AK Parti temsilcilerine sundu.

Beykoz muhtarlarının Ankara’da son durağı AK Parti oldu

Ak Parti heyeti, muhtarlar ile tek tek ilgilenip görüşlerini dinledi. AK Parti, sorunlar ile alakalı ilgili kurumlarla görüşerek gerekli çalışmaları yapacaklarını iletti.

Beykoz muhtarlarının TBMM’de son durağı AK Parti oldu

Ziyaret sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Milletvekili Eyüp Özsoy, Gazi Meclisimizde, #Beykoz İlçemizin sorunlarını ve çözüm önerilerini Mahalle Muhtarlarımızdan dinledik.” dedi.

.

.

İlgili Haberler