Beykoz Nikah Salonu 7 Temmuz Cumartesi açılıyor

Beykoz Belediyesi Meclisi daha güzel bir ilçe için Temmuz ayı çalışmalarına başladı.

Beykoz Belediyesi Meclisi daha güzel bir ilçe için Temmuz ayı çalışmalarına başladı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in başkanlık yaptığı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Meclisi daha güzel bir ilçe için Temmuz ayı çalışmalarına başladı.

Beykoz Belediyesi Meclisi daha güzel bir ilçe için Temmuz ayı çalışmalarına başladı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlık yaptığı ilk toplantıda açılış ve yoklamanın ardından bir önceki tarihli tutanak oylanarak oy birliğiyle kabul edildi.

Gündeme geçmeden önce CHP Meclis Grubu, Anadoluhisarı 51 ada, 15 pafta, 5 parselde yapılan inşaatla ilgili cevaplanmak üzere başkanlık makamına önerge verdi. Oy birliği ile kabul edilen önergenin ardından Başkan Çelikbilek yapılan yeni nikah salonu hakkında bilgi verdi.

Beykoz’a Nikâh Salonu müjdesi 

Beykoz’da yeni hizmete girecek Nikâh Salonu’nun açılış müjdesini vererek meclis konuşmasına başlayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Kanuni Kent Ormanı içinde yapımını tamamladığımız tam donanımlı gölet manzaralı Nikâh Salonumuz 7 Temmuz Cumartesi günü hizmete açılacak. 8 milyon m2’lk devasa bir alanda kurulan Kanuni Kent Ormanı’nda yapılan Nikâh Salonu’muzda nikâh kıydırmak isteyen Beykozlular şimdiden sıraya geçmeye başladı.  Hemşerilerimizin gün alma konusunda elini çabuk tutmalarını öneririm” dedi.

 

Meclisteki Teklif Karar olan “Bilirkişi seçilmesi hakkındaki Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün teklifi” ise oy birliğiyle kabul edilerek Hukuk Komisyonu’na aktarıldı.

Bir sonraki meclis toplantısı 04 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat: 10.00’da yapılacak.

Beykoz Nikah Salonu 7 Temmuz Cumartesi açılıyor
Bizi Takip Edin