Beykoz okulları dereceye giremedi!

Beykoz adına 'Cumhuriyet Kupası Kır Koşusu' yarışmalarına giren sporcular hiçbir kategoride dereceye giremedi.

İstanbul Okullarından katılan sporcuların iştiraki ile gerçekleşen Cumhuriyet Kupası Kır Koşusu yarışmalarında Beykoz adına yarışmal

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz adına ‘Cumhuriyet Kupası Kır Koşusu’ yarışmalarına giren sporcular hiçbir kategoride dereceye giremedi.

İstanbul Okullarından katılan sporcuların iştiraki ile gerçekleşen Cumhuriyet Kupası Kır Koşusu yarışmalarında Beykoz adına yarışmalara giren sporcular hiçbir kategoride dereceye giremedi.

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor 11 Müdürlüğü Atletizm 11 Temsilciliğ’ince Cumhuriyet’in, 90. yılı etkinlikleri kapsamında okullar arasında, “Cumhuriyet Kupası Okullar Kır Koşusu” yapıldı.

Cumhuriyet’in, 90. yılı etkinlikleri kapsamında okullar arasında, statü doğrultusunda Küçük, Yıldız ve Gençler Kız-erkek kategorilerinde düzenlenen “Cumhuriyet Kupası Okullar Kır Koşusu” Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Kros Parkuru’nda yapıldı

Yarışlara Sultanbeyli okulları adına katılan sporcuların başarıları damga vururken, Küçük ve Yıldız Kızlarda Paşabahçe Ortaokulu, Genç Erkek ve Genç Bayanlarda ise Ahmet Ferit İnal Lisesi, Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi, Celal Aras Lisesi, Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi, Beykoz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi sporcuları başarısız bir yarışma geçirdi.

Beykoz okulları dereceye giremedi!
Bizi Takip Edin