Beykoz polisi çocuklara hayvan sevgisi aşıladı

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle çocukları bilinçlendirerek hayvan sevgisi aşıladı.
  • 4.10.2022 00:00:00

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle çocukları bilinçlendirerek hayvan sevgisi aşıladı.

galeri isbeykoz polisi cocuklara hayvan sevgisi asiladi 2266

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personelleri, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Beykoz Görele İlköğretim Okulu ve Sait Taşçıoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerini ziyaret eden ekipler, öğrencilerle bir araya gelerek hayvan sevgisi aşıladı.

galeri isbeykoz polisi cocuklara hayvan sevgisi asiladi 8063

Çocukların polis köpekleri ile birlikte vakit geçirmesini sağlayan ekipler, onlarla birlikte köpekleri sevdi. Öğrenci ve katılımcılara çeşitli bilgilendirmelerin yapıldığı günde öğrencilerin köpekle vakit geçirmesi ve hayvan korkularını yenmesi amaçlandı.

Öğrencilerin polislere merak ettiği soruları yönelttiği etkinlikte, çocukların güven duyguları pekiştirildi. Öğretmen ve öğrenciler yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ekiplere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İlgili Haberler