Beykoz polislerinden kadınlara yönelik seminer

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında Kuran Kursu’nda eğitim gören kadın kursiyerlere seminer verildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı tarafından çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçmek amacıyla hayata geçirilen “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesiyle kadınlara yönelik seminer vermeye devam ediyor.

Beykoz polislerinden kadınlara yönelik seminer

Bu kapsamda, Beykoz Müftülüğü’ne bağlı Kuran Kursu’nda eğitim gören kadın kursiyerlere bağımlılıkla mücadele konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Asayiş ve toplum destekli polis memurlarınca yapılan seminere, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Beykoz Müftüsü Ali Efe de katıldı.

Emniyet görevlileri ayrıca kadınlara uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde toplumsal duyarlılık ve bilinç oluşturmak amacıyla İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen Uyuşturucuyla Mücadele Aplikasyonu (UYUMA) tanıtarak katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

“En İyi Narkotik Polisi Anne” eğitim seminerine katılan kadın kursiyerler, eğitim ve bilgilendirmeden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

.

.

Beykoz polislerinden kadınlara yönelik seminer
Bizi Takip Edin