Beykoz polislerinin uyuşturucuyla mücadelesi sürüyor

Beykoz polislerinin uyuşturucuyla mücadelesi sürüyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu ve uyarıcı madde satıcılarının yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sırasında Soğuksu Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde şüpheli bir aracı durdurdu.

Araç içerisinde bulunan H.K’nın 1 adet görevi yaptırmamak için direnme ,1 adet kasten yaralama, 1 adet mala zarar verme , Ö.A’nın ise 1 adet görevi yaptırmamak için direnme, 1 adet kötü muamele suç kaydı olduğu tespit edildi. A.H’nın ise suç kaydı olmadığı öğrenildi.

Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yürütülen çalışmada şüphelilerden Ö.A isimli şahsın üzerinde 8 parça halinde paketlenmiş toplam 24,25 gram bonzai maddesi olduğu değerlendirilen narkotik madde ele geçirildi.

Ö.A’nın iş yerinde yapılan arama ise 1 kilo 35 gram bonzai maddesi olduğu değerlendirilen narkotik maddesi ele geçirildi.

H.K ve A.H isimli şahıslar hakkında ise “uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma” suçundan işlem yapılırken, Ö.A isimli şahsa “uyuşturucu imal ve ticareti” suçundan işlem yapılarak Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

Ö.A, savcılık sorgulamasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Maltepe Cezaevine gönderildi.

Beykoz polislerinin uyuşturucuyla mücadelesi sürüyor
Bizi Takip Edin