Beykoz protokolünden teröre tepki

Beykoz Belediyesi'nin toplumun farklı kesimlerinden temsilcileri buluşturduğu Gönül Sofrası İftarı'nda İlçe Protokolü ağırlandı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'ndeki iftar programı; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çel

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin toplumun farklı kesimlerinden temsilcileri buluşturduğu Gönül Sofrası İftarı’nda İlçe Protokolü ağırlandı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’ndeki iftar programı; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan, Yapımcı Türker İnanoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Mahmut Gülbasar, Salim Öztürk, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük,  başkan danışmanları, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, STK, spor külüpleri ve siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

İftar öncesinde masaları dolaşan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek iftara katılan konuklarla tek tek ilgilendi. Programda İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın yaptığı duayla oruçlar açıldı.

Kaymakam Ahmet Katırcı “Terör Olayları Bizi Yıldırmayacak”

Kaymakam Ahmet Katırcı, “Yaşanan terör olayı nedeniyle bugün içimiz buruk, ölen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı olanlara şifalar dileriz. Biz yılmadık, yıkılmadık bu olaylar bizim daha güçlü ve birlik olmamıza sebep olacak. Hergün daha güçlü bir şekilde ayakta olacağız” diye konuştu.

Başkan Çelikbilek: “Kardeşlik ve Dayanışma Sürerse Toplum Ayakta Kalır”

Dünyanın her köşesinde barış olması temennisinde bulunan Başkan Çelikbilek, “Ramazanı idrak ettik, ardından bayram sevincini yaşayacağız, bayram bütün dünya insanlarına ve Müslümanlara huzur, barış ve iyilik getirsin. Bazı art niyetli güçler Müslümanların bayramı bayram tadında yapmalarını istemiyor. Son yaşanan terör olayını kınıyoruz. Allah’tan dileğim bu zulümlerin bitmesidir. Arzumuz garip mazlum insanların kalmamasıdır. Sofrada aç kalkan insanların olduğu bir dünya istemiyoruz. Bu kardeşlik, dayanışma sürdüğü müddetçe bu toplumun sırtının yere gelmesi mümkün değil. Kadir Gecenizi ve bayramınızı şimdiden kutluyor, sevdiklerinizle birlikte güzel bayramlar geçirmenizi diliyorum” dedi.

Program sonunda ise konuklar çiçek takdimiyle uğurlandı.

Beykoz protokolünden teröre tepki
Bizi Takip Edin