Beykoz Sahil’de kursiyerler hünerlerini sergiliyor

Beykoz sahilinde, atölye çalışmalarından sergilere, halk oyunları gösterilerinden müzik dinletilerine sanat dolu renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” (5-11 Haziran) başladı.

Beykoz Sahil’de kursiyerler hünerlerini sergiliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Eğitim ve Sanat Merkezleri (BEYSEM) ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen “Hayat Boyu Öğrenme Haftası”nda kursiyerlerin yıl boyu emek ve sabırla hazırladıkları ürünler görücüye çıkarken, ustalar atölye çalışmalarıyla sanatlarını sergileyecek.

BEYSEM Hayat Boyu Öğrenme Haftası

USTALARLA ATÖLYE ÇALIŞMALARI

El sanatlarından güzel sanatlara geniş bir yelpazede hazırlanan haftanın açılışı, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan, Beykoz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Mağmur, kursiyerler ve sanatseverlerin katıldığı törenle yapıldı.

BEYSEM Hayat Boyu Öğrenme Haftası

Beykozluların farklı sanat dallarıyla buluşacağı hafta boyunca her gün 15:00-18:00 saatleri arasında merkezlerde görevli usta öğreticiler, kırk yamadan tel kırmaya, deri işlemeciliğinden, sepet örücülüğü ve nakışa kadar çeşitli atölye çalışmaları yapacak.

Beykoz Sahil bu hafta dopdolu!

BEYSEM ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi ustaları alanda hünerlerini sergilerken ziyaretçiler ilgi alanlarına uygun sanat dallarını yakından görme fırsatı bulacak.

Beykoz Sahil bu hafta dopdolu!

EL SANATLARI SERGİLERİ

BEYSEM Kadın Kursları ve Beykoz Halk Eğitim merkezlerinde eğitim gören kursiyerlerin 2022-2023  eğitim döneminde ürettikleri birbirinden güzel ürünler hafta boyu ziyarete açık kalacak.

Beykoz Sahil Etkinlik Alanı

Baruthane Sanat İhtisas ve Fotoğrafçılık Atölyesi kursiyerlerinin eserlerinin bulunduğu sergi de alanda gezilebilecek.

Beykoz Sahil Etkinlik Alanı

HALK OYUNLARI VE MÜZİK DİNLETİLERİ

Merkezlerde eğitim alan katılımcıların, Anadolu’nun farklı yörelerinden halk oyunları gösterileri sergileyeceği “Hayat Boyu Öğrenme Haftası”nda, BEYSEM Müzik Akademisi, Beykoz Musiki Derneği ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat & Halk müziği orkestrası ziyaretçilere müzik ziyafeti sunacak.

.

.

Beykoz Sahil’de kursiyerler hünerlerini sergiliyor
Bizi Takip Edin