Beykoz Sahil’de sanat dolu etkinlikler

Beykoz Sahil’de sanat dolu etkinlikler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Eğitim ve Sanat Merkezleri (BEYSEM) ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında kursiyerler, ustalar eşliğinde yıl boyu emek ve sabırla hazırladıkları ürünleri sergilerken ilçe sakinleri atölyelerde farklı sanat dallarıyla buluşacak.

Beykoz Sahil’de sanat dolu etkinlikler

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Geleneksel el sanatlarından güzel sanatlara geniş kapsamlı hazırlanan hafta boyunca her gün 15:00-18:00 saatleri arasında ilçe sakinlerinin katılımına açık atölye çalışmaları yapılacak.

BEYSEM ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi ustalarıyla atölyelere katılacak ziyaretçiler yeteneklerine uygun sanatları deneyimleyecek.

EL SANATLARI SERGİLERİ

BEYSEM Kadın Kursları ve Beykoz Halk Eğitim merkezlerinde eğitim gören kursiyerlerin 2022-2023  eğitim döneminde ürettikleri birbirinden güzel ürünler etkinlik alanında açılacak yıl sonu sergisiyle görücüye çıkacak.

Baruthane Sanat İhtisas ve Fotoğrafçılık Atölyesi kursiyerlerinin eserlerinin bulunduğu sergi de alanda yerini alacak.

HALK OYUNLARI & MÜZİK DİNLETİLERİ

Merkezlerde eğitim alan katılımcıların, Anadolu’nun farklı yörelerinden halk oyunları gösterileri sergileyeceği “Hayat Boyu Öğrenme Haftası”nda, BEYSEM Müzik Akademisi, Beykoz Musiki Derneği ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi Türk Sanat & Halk müziği orkestrası alana gelen ziyaretçilere müzik ziyafeti sunacak.

PROGRAM:

AÇILIŞ:  

Tarih: 5 Haziran 2023 Pazartesi

Yer: Beykoz Sahili Etkinlik Alanı

Saat: 15:00

.

.

Beykoz Sahil’de sanat dolu etkinlikler
Bizi Takip Edin