Beykoz sakinleri dikkat! 22 saat su yok!

Beykoz’un 11 mahallesinde Çarşamba günü su kesintisi yapılacak. İşte su kesintisi yapılacak Beykoz’un mahallelerinin isimleri.

Beykoz sakinleri dikkat! 22 saat su yok!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un 11 mahallesinde Çarşamba günü 22 su kesintisi yapılacak. İşte su kesintisi yapılacak Beykoz’un mahallelerinin isimleri.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) günlük su kesintisi hayatı olumsuz yönde etkiliyor. İSKİ tarafından yapılan duyuruda Beykoz’un 11 mahallesinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle 22 saat su verilmeyecek

11 Kasım Çarşamba (Yarın) günü 10.00 ile 12 Kasım 2020 Perşembe 08.00 saatleri arasında, Paşabahçe, Göztepe, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çubuklu, Göksu, Çiğdem, İncirköy, Gümüşsuyu, Yenimahalle ve Soğuksu Mahallerinde programlı su kesintisi uygulanacak.

İSKİ tarafında yapılan duyurdu şu şekilde; 

İSKİ tarafından twitter üzerinden yapılan paylaşımda, ‘Elmalı–Üsküdar isale hattında zorunlu olarak vana değişimi ve bakım onarım çalışmaları yapılacağından 11 Kasım 2020 Çarşamba 10.00 ile 12 Kasım 2020 Perşembe 08.00 saatleri arasında, Paşabahçe, Göztepe, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çubuklu, Göksu, Çiğdem, İncirköy, Gümüşsuyu, Yenimahalle ve Soğuksu Mahallerinde programlı su kesintisi uygulanacaktır. Sabır ve anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız.’ ifadelerine yer verildi.

Beykoz sakinleri dikkat! 22 saat su yok!
Bizi Takip Edin