Beykoz Sevgi Evleri'ne 15 bin TL bağış

Beykoz Cumhuriyet Köy Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde yaşayan yetim çocuklar, düzenlenen iftar yemeği ile Ramazan ayının sevincini paylaştı.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı olarak Beykoz Cumhuriyet Köyü'nde hizmet veren Galip…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Cumhuriyet Köy Galip Öztürk Sevgi Evleri’nde yaşayan yetim çocuklar, düzenlenen iftar yemeği ile Ramazan ayının sevincini paylaştı.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı olarak Beykoz Cumhuriyet Köyü’nde hizmet veren Galip Öztürk Sevgi Evleri’nde yaşayan yetim çocuklar, Gülümseyen Yüzler Derneği’nin verdiği iftar yemeğinde Ramazan’ın sevincini yaşadı. İftarda Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Tic. Aş’den Galip Öztürk Sevgi Evleri’ne 15 bin TL’lik bağış çeki Gülümseyen Yüzler Derneği Başkanı Bedriye Öztürk’e teslim edildi.

Miranda Garden Hotel’de, düzenlenen iftara; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Gülümseyen Yüzler Derneği Başkanı Bedriye Öztürk, Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürü Kenan Şahin, EYTAM Derneği Başkanı Ahmet Barbaros, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çağla Öztürk, İcra Kurulu Başkan ı Mustafa Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Öztürk Gümüşsu, Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk ve Genel Müdür Şenol Ayyıldız,  TOFED Başkanı Birol Özcan, UATOD Başkanı Mehmet Erdoğan, Metro Madencilik Genel Müdürü Yunus Seven’in yanı sıra Galip Öztürk Sevgi Evleri’nin gönüllüleri de katıldı.

Metro Turizm’den 15 Bin Liralık Bağış

Ramazan ayının rahmet ve bereketini Galip Öztürk Sevgi Evleri’nde kalan yetim çocuklarla birlikte idrak ettiklerini söyleyen Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, “Burada devletimizin, bizim, sizlerin sevgisine, şefkatine muhtaç çocuklarla beraberiz. Biz her zaman onların yanında olacağız.  Bu güzel derneğin başkanına, kurucusuna tüm davetlilere teşekkür ediyorum. Böyle güzel bir organizasyon yaptıkları için onları tebrik ediyorum” diye konuştu.

Metro Turizm Genel Müdürü Şenol Ayyıldız da konuşmasında Ramazan ayının 15. gününün ‘yetimler günü’ olarak kutlandığını hatırlatarak, çocuklarla yapılan iftarın bu güne denk gelmesinin çok anlamlı olduğunu söyledi. Ayyıldız; “Metro Turizm’in kurucusu Galip Öztürk’ün de arkasında olduğu bu çocuklar inanıyorum ki çok güzel yerlere geleceklerdir. Bu çocuklara inanıyorum, gelin bu çocuklara hep birlikte destek verelim ve onlara güvenelim” dedi.

Konuşmaların ardından Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Tic. AŞ’den Galip Öztürk Sevgi Evleri’ne 15 bin TL’lik bağış çeki, Gülümseyen Yüzler Derneği Başkanı Bedriye Öztürk’e teslim edildi. Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk, “Çekimiz çocuklarımız için, yuvamız için, Sevgi evleri için hayırlı olsun” derken, Bedriye Öztürk “Bu güzel bağış için çok teşekkür ediyoruz. Dernek adına, yetim çocuklar adına daha güzel şeyler yapmak için çalışıyoruz” dedi.

www.ulastirmadunyasi.com

Beykoz Sevgi Evleri'ne 15 bin TL bağış
Bizi Takip Edin